НОВІТНІ ГЕРОЇ ГРОМАДИ, ЯКІ ЗАГИНУЛИ ЗА УКРАЇНУ

Вшановуючи пам'ять Захисників, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України презентуємо тематичний розділ "НОВІТНІ ГЕРОЇ ГРОМАДИ, ЯКІ ЗАГИНУЛИ ЗА УКРАЇНУ”.

У розділі оприлюднені імена Героїв - наших земляків, які загинули та померли, боронячи Україну від російського ворога в зоні АТО, ООС та з початком повномасштабного військового вторгнення рашистів на нашу землю.

Низький уклін, шана та вдячність безстрашним Героям, для яких Україна була понад усе!

Війна забирає найкращих, але наша пам'ять про них буде жити вічно!

Їх імена завжди будуть для нас взірцем патріотизму, мужності та незламності!

Історії їхнього життя, їхніх подвигів, видатної мужності, незламності, патріотизму, навіки вписано в історію Журавненської територіальної громади!

Герої не вмирають! Вони стають нашою честю, славою і гордістю!

Слава Україні! Слава її Героям!