КП «Журавно - водоканалсервіс»

КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ЖУРАВНО-ВОДОКАНАЛСЕРВІС» ЖУРАВНЕНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЛЬВІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

Скорочене найменування: КП «ЖУРАВНО-ВОДОКАНАЛСЕРВІС».

Місцезнаходження та юридична адреса: 81780, Україна, Львівська область, селище міського типу Журавно вулиця Петра Дорошенка, будинок  59, квартира 70.

Підприємство створене  для надання послуг у сфері водопостачання та водовідведення, виконання робіт, здійснення виробничо-господарської, торгівельної, посередницької, зовнішньоекономічної діяльності з метою задоволення потреб Журавненської селищної територіальної громади Львівської області.

Метою діяльності КП "Журавно - водоканалсервіс" є здійснення діяльності в сфері централізованого водопостачання, централізованого водовідведення та іншої господарської діяльності, надання житлово-комунальних послуг в управлінні, утриманні та належній експлуатації житлового фонду та забезпеченні комплексного розвитку комунального господарства громади, належній експлуатації елементів благоустрою та додержання санітарно-технічних і протипожежних норм та здійснення підприємницької (господарської) діяльності з одержанням прибутку, на основі ефективного використання належного Підприємству майна.

До уваги мешканців! Змінено тарифи!

Рішення виконкому Журавненської селищної ради від 25.03.2020 №25 "Про коригування тарифів на послуги, які надає КП "Журавно-водоканалсервіс";

Додаток (тарифи)

Обгрунтування необхідності зміни тарифу КП "Журавно - водоканалсервіс"