КП «Журавно - водоканалсервіс»

КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ЖУРАВНО-ВОДОКАНАЛСЕРВІС» ЖУРАВНЕНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЛЬВІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

Скорочене найменування: КП «ЖУРАВНО-ВОДОКАНАЛСЕРВІС».

Місцезнаходження та юридична адреса: 81780, Україна, Львівська область, селище міського типу Журавно вулиця Петра Дорошенка, будинок  59, квартира 70.

Підприємство створене  для надання послуг у сфері водопостачання та водовідведення, виконання робіт, здійснення виробничо-господарської, торгівельної, посередницької, зовнішньоекономічної діяльності з метою задоволення потреб Журавненської селищної територіальної громади Львівської області.

Метою діяльності КП "Журавно - водоканалсервіс" є здійснення діяльності в сфері централізованого водопостачання, централізованого водовідведення та іншої господарської діяльності, надання житлово-комунальних послуг в управлінні, утриманні та належній експлуатації житлового фонду та забезпеченні комплексного розвитку комунального господарства громади, належній експлуатації елементів благоустрою та додержання санітарно-технічних і протипожежних норм та здійснення підприємницької (господарської) діяльності з одержанням прибутку, на основі ефективного використання належного Підприємству майна.

Рішення 5 сесії 8 скликання Журавненської селищної ради від 23.03.2021 року №5-5 "Про зміну найменування  Комунального підприємства «Журавно-водоканалсервіс» Журавнівської селищної  ради, затвердження статутного капіталу та Статуту в новій редакції"

До уваги мешканців!

Публічна оферта (пропозиція) про укладення договору між КП "Журавно-водоканалсервіс" та споживачами послуг

Укладення договору на надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення між виконавцем послуг та споживачами – співвласниками ( фізичними особами , фізичними особами-підприємцями та юридичними особами) багатоквартирного будинку, власниками будинків садибного типу – передбачено Законом України « Про житлово-комунальні послуги ».

Згідно з ч.1 і 2 ст. 633 Цивільного Кодексу України , публічний договір – це договір , в якому одна сторона взяла на себе обов’язок здійснювати надання послуг кожному,хто до неї звернеться. Умови публічного договору встановлюються однаковими для всіх споживачів Публічна оферта – пропозиція суб’єкта господарювання, адресована будь-якій особі у відповідності із статтею 633 Цивільного кодексу України, спрямована невизначеному колу осіб, укласти з ним договір про надання послуги на умовах, що містяться в публічній оферті. У зв’язку з прийняттям Закону України від 03.12.2020 № 1060 « Про внесення змін до деяких законів України щодо врегулювання окремих питань у сфері надання житлово-комунальних послуг » та керуючись нормами ч. 5 ст. 13 вказаного Закону , ст.. ст.. 633 , 634 Цивільного Кодексу України КП "Журавно-водоканалсервіс" публікує цю публічну пропозицію (оферту) про укладення договорів про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення:

Договір вважається укладеним, якщо протягом 30 днів з дня опублікування тексту договору на веб-сайті органу місцевого самоврядування співвласники багатоквартирного будинку не прийняли рішення про вибір моделі договірних відносин та не уклали відповідний договір з Підприємством.

Індивідуальні споживачі у багатоквартирних житлових будинках, які фактично користуються послугами централізованого водопостачання та/або водовідведення або звертаються до КП «Журавно-водоканалсервіс» для отримання вказаних послуг, вважаються такими, що ознайомлені, погоджуються та приєднуються до умов публічного індивідуального договору.

Публічний договір приєднання про надання комунальних послуг з власниками індивідуальних (садибних) житлових будинків вважається укладеним, якщо протягом 30 днів з дня опублікування тексту договору на веб-сайті органу місцевого самоврядування такий власник не вчинив дій щодо відключення (відмови) від комунальної послуги.

У зв’язку з тим, що даний Договір є договором приєднання, його умови не підлягають узгодженню зі стороною, що приєднується (споживачем).

Це означає, що умови договору встановлюються однаковими для всіх споживачів, а договір не потребує двостороннього підписання сторонами  письмової форми договору, а може бути укладений за спрощеною процедурою лише шляхом приєднання споживача до запропонованого договору в цілому.

Фактом приєднання споживача до умов індивідуального договору (акцептування договору) є вчинення споживачем будь-яких дій, які свідчать про його бажання укласти договір, зокрема надання виконавцю підписаної заяви-приєднання, сплата рахунка за надані послуги, факт отримання послуги.

З моменту приєднання до  умов Договору (акцептування договору) споживач та Виконавець набувають всіх прав та обов’язків за Договором та несуть відповідальність за їх невиконання (неналежне виконання) згідно з умовами Договору та чинним законодавством України. Договір  розміщено на веб-сайті  органу місцевого самоврядування у вільному доступі та у спосіб, що забезпечує ознайомлення зі змістом цього Договору кожної особи, що отримує та звертається до Підприємства, для отримання послуг з централізованого водопостачання та/або централізованого водовідведення.

09.02.2024 року

До уваги мешканців! Змінено тарифи!

Фінансова звітність КП "Журавно-водоканалсервіс" за 2022 рік

Фінансова звітність КП "Журавно-водоканалсервіс" за 2023 рік

Дані про розміщення спецтехніки, що використовується для надання комунальних послуг, благоустрою, виконання будівельних та ремонтних робіт в громаді

Найменування транспортного засобу