МАСІН МИКОЛА МИКОЛАЙОВИЧ 15.08.1972-04.03.2023 (уродженець с. Монастирець, житель с.Володимирці, похований с.Довгий Войнилів Івано-Франківщина)

Дата: 06.12.2023 14:28

МАСІН МИКОЛА МИКОЛАЙОВИЧ народився 15 серпня 1972 року в селі Монастирець Львівської області. Потім родина переїхала в с.Володимирці, де Микола ріс і навчався у місцевій школі. У Жидачівському професійно-технічному училищі (зараз – Жидачівський професійний ліцей) здобув фах тракториста-механіка.

Одружився, виховував трьох дітей. Жив із родиною на Івано-Франківщині – в селі Довгий Войнилів.

З 2018 року воював в ООС на Донбасі.

Під час повномасштабної війни чоловік знову вирушив на фронт. Воював у складі Збройних Сил України. Під Бахмут поїхав у лавах 10-ї окремої гірсько-штурмової бригади.

Микола загинув 4 березня 2023 року в бою біля села Білогорівка на Донеччині.

Поховали захисника в селі Довгий Войнилів Івано-Франківської області.

У Миколи залишилися мама, дружина, три доньки, дві сестри, теща.

Нагороди

Указом Президента України №573/2023 “Про відзначення державними нагородами України” від 8 вересня 2023 року за особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов’язку нагороджено орденом “За мужність” ІІІ ступеня Масіна Миколу Миколайовича (посмертно) — солдата.

25 лютого 2024 року на фасаді Володимирцівської КЗЗСО І-ІІ ст. урочисто відкрили меморіальну дошку Герою, Захиснику України МИКОЛІ МАСІНУ.

Герої не вмирають! Вони стають нашою честю, славою і гордістю!

Полеглий Воїн з неба продовжує охороняти рідну землю. І ми перед ним у вічному боргу.

Світла пам'ять і шана нашому Захиснику МИКОЛІ МАСІНУ!

Слава Україні! Слава її Героям!

Публікації на сайті Журавненської селищної ради: