Аналізи регуляторних впливів

Аналіз регуляторного впливу проекту рішення Журавненської селищної ради „Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на 2022 рік”

Аналіз регуляторного впливу проекту рішення Журавненської селищної ради “Про затвердження  Тимчасового порядку видалення дерев, кущів та інших зелених насаджень за межами населених пунктів на території Журавненської селищної територіальної громади”.

Аналіз регуляторного впливу регуляторного акта -  проекту рішення Журавненської селищної ради «Про затвердження Правил торгівлі на ринках, які знаходяться на території Журавненської селищної територіальної громади».

Аналіз регуляторного впливу проекту рішення Журавненської селищної ради «Правила утримання домашніх та інших тварин і поводження з ними на території Журавненської  селищної  територіальної громади».

Аналіз регуляторного впливу регуляторного акту «Про затвердження Правил благоустрою, забезпечення чистоти, порядку утримання  і прибирання вуличних, дворових територій, парків та додержання тиші в громадських місцях в населених пунктах Журавненської селищної  території».

Аналіз регуляторного впливу проекту рішення Журавненської ради «Про затвердження Порядку організації виїзної торгівлі на території Журавненської селищної територіальної громади».