A A A K K K
для людей із порушенням зору
Журавненська селищна рада
Львівська область, Стрийський район

Медицина

КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЖУРАВНІВСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ" ЖУРАВНЕНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ"

Коротка назва:

КНП "ЖУРАВНІВСЬКА МЛ"

Код ЄДРПОУ:

20763852

Юридична адреса:

81780, Львівська область, селище міського типу Журавно, Жидачівський район, вулиця Чубинського, будинок 2

Керівник:

Овсянецький Ярослав Олександрович

Контакти:

38(097)-305-73-06; mlzuravno@ukr.net

 

Рішення 13 сесії 8 скликання Журавненської селищної ради від 24.12.2021 року №13-253 "Про затвердження Статуту КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА “ЖУРАВНІВСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ” ЖУРАВНЕНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ в новій редакції"

Рішення 4 сесії 8 скликання Журавненської селищної ради від 18.02.2021 року №4-48 "Про затвердження статутного капіталу та статуту КНП «Журавнівська міська лікарня» Журавненської селищної  ради Львівської області в новій редакції"

 

Сімейні лікарі КНП «Журавнівська МЛ»:

  1. Кунда Раїса Степанівна – стаж роботи 42 роки, вища кваліфікаційна категорія, моб. т. 096 262 5273;
  2. Овсянецька Любов Володимирівна – стаж роботи 36 років, вища кваліфікаційна категорія, моб. т. 098 004 8658;
  3. Залецька Мар’яна Володимирівна – стаж роботи 16 років, перша кваліфікаційна категорія, моб. т. 067 927 0794;
  4. Ковалишин Ірина Євгенівна – стаж роботи 8 років, перша кваліфікаційна категорія, моб. т. 096 783 5289;
  5. Татарин Ірина Ярославівна – стаж роботи 10 років, перша кваліфікаційна категорія, моб. т. 098 654 1960.

 

Дані про медичне обладнання КНП "Журавнівська МЛ"

Фінансова звітність КНП "Журавнівська МЛ"

Відомості про лікарські засоби / препарати, придбані за бюджетні кошти, відомості про розподілення таких ліків між закладами охорони здоров’я та їх залишки в кожному з них

КНП "Журавнівська МЛ" не здійснювала закупівлю лікарських засобів за бюджетні кошти у 2022 році.

Рішення 29 сесії VIII скликання Журавненської селищної ради від 26,10.23 №29-2 "Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника комунального закладу охорони здоров’я Журавненської селищної ради, Порядку укладення контракту з керівником комунального закладу охорони здоров’я Журавненської селищної ради та Типової форми контракту з керівником комунального закладу охорони здоров’я Журавненської селищної ради"     

 

Програма "Доступні ліки"

   У квітні 2017 року в Україні стартувала урядова програма «Доступні ліки», яка дозволяє громадянам отримувати низку препаратів безкоштовно або з невеликою доплатою. Програма діє на ліки від серцево-судинних захворювань, діабету ІІ типу та бронхіальної астми.

 Мета програми «Доступні ліки» – забезпечити кожного громадянина України необхідними лікарськими засобами, які покращать якість їхнього життя і запобіжать виникненню ускладнень та передчасної смертності.

 1. Як отримати безкоштовні ліки?

 1. Зверніться до лікаря та отримайте  рецепт.

2. Завітайте до аптеки з позначкою «Доступні ліки».

3. Отримайте ліки безкоштовно або з частковою доплатою за рецептом.

Вартість ліків повністю або частково оплачує держава.

2. Як отримати рецепт на «Доступні ліки»

   З 1 квітня 2019 року ліки за урядовою програмою реімбурсації «Доступні ліки» можна отримати тільки за електронним рецептом, виписаним сімейними лікарями, терапевтами та педіатрами через електронну систему охорони здоров’я. 

Крок 1. Пацієнт записується та приходить на прийом до сімейного лікаря, терапевта або педіатра, з яким у нього підписана декларація.

Важливо! Пацієнт має звернутися саме до свого лікаря. Якщо ви ще не підписали декларацію, це варто зробити. Без декларації скористатися програмою «Доступні ліки» буде неможливо.

Крок 2. Лікар проводить прийом і виписує рецепт.

Крок 3. Під час виписування електронного рецепту лікар разом з пацієнтом мають перевірити, чи номер мобільного телефону, зазначений в декларації є актуальним і належить пацієнту. Лікар повинен назвати вам код мобільного оператора та останні цифри номера.

Крок 4. Після перевірки номера телефону лікар виписує рецепт в електронній системі охорони здоров’я.

Крок 5. На мобільний телефон пацієнта приходить смс з унікальним номером рецепта та кодом підтвердження для отримання ліків в аптеці. Зміст СМС: «Ваш рецепт:  ХХХХ-ХХХХ-ХХХХ-ХХХХ. Код підтвердження: ХХХХ».

Крок 6. За необхідності або на прохання пацієнта лікар може роздрукувати консультаційний висновок, який містить розділ з призначеннями, зокрема призначенням ліків. В цьому розділі зазначається інформація про виписані ліки та номер електронного рецепта.

Крок 7. Пацієнт йде у будь-яку зручну для нього аптеку, що бере участь у програмі «Доступні ліки». Називає працівнику аптеки номер рецепта.

Крок 8. Працівник пропонує пацієнту лікарські засоби, які є в цій аптеці і входять в програму «Доступні ліки».

Крок 9. Пацієнт обирає один із лікарських засобів і називає чотиризначний код підтвердження та отримує свої ліки. Якщо необхідного препарату немає, пацієнт може піти в іншу аптеку і отримати ліки там.

 

3. Чому саме ці категорії захворювань?

Механізм відшкодування вартості ліків (реімбурсації) поширюється на серцево-судинні захворювання, діабет ІІ типу та бронхіальну астму.

Пріоритетність надали лікуванню цих хвороб, оскільки саме вони найбільше впливають на показники смертності населення або суттєво знижують якість життя пацієнта та ефективно лікуються на амбулаторному рівні.

4. Де отримати ліки?

Пацієнт може обміняти рецепт на ліки у будь-якій аптеці в Україні, яка має договір з НСЗУ,  без прив'язки до місцевості, де цей рецепт був виданий. Шукайте наліпку  "Доступні ліки".

 

5. Що робити, якщо в аптеці закінчились безкоштовні ліки, або ті, що відшкодовуються?

1. Пацієнт може зачекати, поки ліки надійдуть в аптеку.

2. Пацієнт може звернутись в іншу аптеку.

3. Пацієнт може обрати іншу торгову марку та доплатити різницю.

6. Які ліки пацієнт може отримати безоплатно, а за які потрібно доплачувати?

  Реєстр оптово-відпускних цін визначає максимальну ціну препарату, який може взяти участь в урядовій програмі «Доступні ліки». 

  Держава компенсує вартість найдешевшого лікарського засобу, який подав заявку на участь в програмі «Доступні ліки». Тобто такий препарат пацієнт матиме змогу отримати безоплатно. 

  Дорожчий препарат, ціна на який не перевищує граничну референтну, пацієнт може отримати, доплативши різницю між мінімальною ціною та роздрібною ціною обраного препарату. 

  Ліки, ціна на які перевищує референтну ціну в 5 сусідніх країнах, не підпадають під програму відшкодування. Також наявність препарату у програмі залежить від рішення про його участь від виробника - він має подати заявку для включення свого препарату до реєстру. 

 

Перелік лікарських засобів, що включені до Реєстру лікарських засобів, які підлягають реімбурсації станом на 10 лютого 2021 року (затвердженого наказом Міністерства охорони здоров'я України від 15 лютого 2021 року № 251) можна завантажити тут.

    З 1 жовтня перелік ліків, які входять в урядову програму реімбурсації “Доступні ліки”, розширено препаратами для лікування нецукрового діабету, епілепсії, розладів психіки та поведінки.

Загалом до програми реімбурсації додано 62 нових лікарських засоби: 5 - для лікування нецукрового діабету, всі безоплатні; 57 - для лікування розладів психіки та поведінки, епілепсії, з них 18 - повністю безоплатні.

Щоб отримати ці препарати за програмою “Доступні ліки”, необхідний електронний рецепт. З електронним рецептом пацієнт обирає будь-яку аптеку, в будь-якому регіоні країни, яка має договір з НСЗУ за відповідним напрямом реімбурсації. Вартість препаратів аптеці відшкодує Національна служба здоров’я України.

Ліки за електронним рецептом можна отримати по всій країні: у понад 5 000 аптеках і аптечних пунктів - пацієнтам із нецукровим діабетом; у понад 4 900 аптеках і аптечних пунктах - пацієнтам із розладами психіки і поведінки, епілепсією. Побачити ці аптеки можна на дашборді НСЗУ

Електронний рецепт на потрібні ліки пацієнту з нецукровим діабетом може виписати ендокринолог або сімейний лікар, з яким укладено декларацію; пацієнту із епілепсією, невротичними розладами - невролог або психіатр; пацієнту із розладами психіки та поведінки - психіатр.

Виписці першого електронного рецепта обов’язково має передувати створення та внесення до електронної системи охорони здоров’я індивідуального плану лікування. В індивідуальному плані лікар - ендокринолог, невролог або психіатр (в залежності від захворювання) фіксує встановлений діагноз пацієнта та призначення відповідних ліків. На основі індивідуального плану лікування формуються електронні рецепти.

Нагадуємо, щоб потрапити на первинну консультацію до ендокринолога або невролога для встановлення діагнозу та складання індивідуального плану лікування безоплатно, потрібно електронне направлення. Його зможе виписати сімейний лікар. Для звернення до психіатра електронне направлення не потрібно. Також направлення не потрібно пацієнту, який вже має встановлене хронічне захворювання та лікуючого лікаря.

ПОСПІШИ НА ВАКЦИНАЦІЮ!!!!

 ВАКЦИНАЦІЯ – це найнадійніший, найдієвіший і при цьому найбезпечніший спосіб захисту людства від багатьох інфекційних хвороб. ЛИШЕ ВАКЦИНАЦІЯ дозволить українцям захистити себе і свої родини, щоб повернутися до звичного життя.

 ВАКЦИНАЦІЯ убезпечить вас від важкого перебігу хвороби, госпіталізації чи смерті від COVID-19.

  З 21 липня 2021 року всі дорослі старше 18 років, які хочуть вакцинуватися, можуть зробити щеплення у найближчому пункті щеплення, центрі масової вакцинації, або може приїхати мобільна бригада, якщо є запис в чергу як організованого колективу, в якому працює понад 50 осіб.

 На сьогодні в Україні в наявності 4 вакцини: AstraZeneca (Covishield, SKBio); Pfizer/BioNTech (Comirnaty); Sinovac Biotech (CoronaVac) та Moderna (Spikevax).

 Отже, усі дорослі від 18 років, які не потрапили у пріоритетні групи та не вакцинувалися на попередніх етапах, зможуть отримати щеплення.

 Запрошуємо всіх мешканців Журавненської територіальної громади (від 18-ти років і старше) активно вакцинуватися в кабінеті щеплень КНП «Журавнівська міська лікарня» (смт. Журавно, вул. Чубинського, 2, каб.18).

 Пункт щеплення працює:

  • понеділок-пятниця, з 12:00 до 15:00 год.;
  • субота, з 11:00 до 12:00 за попереднім записом.

 тел. 0980199414.

 При відвідуванні пункту щеплень необхідно обов'язково мати при собі паспорт та ідентифікаційний код (ІПН), також мобільний телефон.

 Закликаємо мешканців громади звернутись до свого сімейного лікаря за консультацією та записатись на вакцинацію.

  Роблячи щеплення від COVID-19, Ви дбаєте про своє здоров'я та здоров'я Ваших рідних!!!

 Одночасно нагадуємо, що за телефоном чи онлайн можна записатися самостійно через електронну систему Helsi за зсилкою https://helsi.me/lp/vaccination, або завантаживши додаток Helsi в Google Play (https://bit.ly/3fNe5gW) чи App Store (https://apple.co/2JgAcjU), обрати доступну вакцину та місце вакцинації (пункт щеплення в заклади охорони здоров'я або центр масової вакцинації населення). Водночас у пунктах та центрах вакцинації буде діяти і жива черга.

 Перелік центрів масової вакцинації і графік тут  https://bit.ly/36OshCw. Їх список також постійно розширюється.

Шановні мешканці!!!


      Дотримуйтесь простих правил, які допоможуть зберегти життя:

- використовуйте маску правильно (маска повинна щільно прилягати до обличчя, закривати ніс та рот)
- дотримуйтесь соціальної дистанції, уникайте місць масового скупчення, особливо в закритих приміщеннях,
- дотримуйтесь гігієни рук,
- дотримуйтесь правил респіраторної гігієни при кашлі та чханні,
- дотримуйтесь всіх ін. правил адаптивного карантину,
- при перших ознаках хвороби телефонуйте сімейному лікарю.

 

Подбайте про свою безпеку та безпеку своїх рідних!!! Прості речі рятують життя!!!

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень