Перший заступник селищного голови

Самсонова Світлана Омелянівна – перший заступник селищного голови

Народилася 15 лютого 1966 року у с.Опорець Сколівського району Львівської області. Громадянка України.

Освіта вища:  У 1988 році закінчила Львівський сільськогосподарський інститут,  факультет сільськогосподарського будівництва та у 2005 році  Львівський регіональний інститут державного управління при Президентові України за спеціальністю «Державне управління.

Трудова діяльність:

• 1988-1994 роки: ПМК-2 Об’єднання «Агробуд-Дністер» м.Жидачів Львівської області, інженер;
  • 1994-1996 роки: Жидачівський районний виконавчий комітет Львівської області, інженер-будівельник відділу архітектури та будівництва;
  • 1996-1999 роки: Жидачівська районна державна адміністрація, інженер-економіст відділу містобудування та архітектури;
  • 1999-2001 роки: Жидачівська районна державна адміністрація, завідувач відділу сфери матеріального виробництва управління з питань економіки та власності;
  • 2001-2011 роки: Жидачівська районна державна адміністрація, начальник управління економіки;
  • 2011-2014 роки: ВАТ «Жидачівський ЦПК»,  провідний економіст відділу бюджетування та фінансового аналізу;
  • 2015- січень 2020 роки:  Жидачівська районна державна адміністрація, керівник апарату, в т.ч. з серпня по грудень 2020 року – виконувачка обов’язків голови Жидачівської районної державної адміністрації.
  • З лютого 2020 року по  листопад 2020 року: безробітна.
  • Рішенням сесії Журавненської селищної ради від 08.12.2020 №1-14 затверджена на посаду першого заступника селищного голови, на строк повноважень Журавненської селищної ради.
  • З 26 листопада 2020 року - депутат Жидачівської міської ради Стрийського району Львівської області.

Пройшла навчання за міжнародними проєктами співпраці України та Данії «Strategic  Development Policy and Regional Development» (2004 рік)  та Україна - ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» (2007-2008 роки). В рамках партнерства впродовж  2008-2010 роках координатор  реалізації 5-и міжнародних пілотних проєктів ПРООН/ЄС СВА на території Жидачівського району, що проводилися за підтримки Організації Об’єднаних Націй та Європейського Союзу.

Контактний телефон: 067-92-70-527.