Закон України від 13.01.2011 № 2939-VІ «Про доступ до публічної інформації»;

Метою Закону України «Про доступ до публічної інформації» є забезпечення прозорості та відкритості суб’єктів владних повноважень і створення механізмів реалізації права кожного на доступ до публічної інформації.

Цей Закон не поширюється на відносини щодо отримання інформації суб’єктами владних повноважень при здійсненні ними своїх функцій, а також на відносини у сфері звернень громадян, які регулюються спеціальним законом.

Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» публічна інформація - це відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація, що була отримана або створена в процесі виконання суб’єктами владних повноважень своїх обов’язків, передбачених чинним законодавством, або яка знаходиться у володінні суб’єктів владних повноважень, інших розпорядників публічної інформації, визначених цим Законом.

Запит на інформацію

Запит на інформацію можна подати:

1. В письмовій формі

-

на поштову адресу: 81780, Львівська обл., Стрийськийй район, смт.Журавно, пл.С.Бандери, 2, Журавненська селищна рада

2. В усній формі

за телефоном (03239) 72318

3. Факсом

4. Електронною поштою

-

zhuravnorada1445@gmail.com (з поміткою "Запит публічної інформації")

5. Відповідальна особа

Николишин Валентина Василівна

ІНСТРУКЦІЯ
щодо процедури подання та розгляду запиту на інформацію

1. Запит на інформацію - це прохання особи до розпорядника інформації надати публічну інформацію, що знаходиться у його володінні.

2. Запит на інформацію може бути індивідуальним або колективним. Запити можуть подаватися в усній, письмовій чи іншій формі (поштою, факсом, телефоном, електронною поштою) на вибір запитувача.

3. У верхньому правому куті запиту на інформацію запитувач зазначає розпорядника інформації, у володінні якого знаходиться інформація, його поштова адреса, номер засобу зв’язку.

4. У запиті на інформацію запитувач вказує своє прізвище, ім’я та по батькові (найменування), зазначає загальний опис інформації або вид, назву, реквізити чи зміст документа, щодо якого зроблено запит, якщо запитувачу це відомо.

5. Розпорядник інформації надає відповідь на запит інформацію не пізніше п’яти робочих днів з дня отримання запиту.

У разі, якщо запит на інформацію стосується інформації, необхідної для захисту життя чи свободи особи, щодо стану довкілля, якості харчових продуктів і предметів побуту, аварій, катастроф, небезпечних природних явищ та інших подій, що сталися або можуть статись і загрожують безпеці громадян, відповідь надається не пізніше 48 годин з дня отримання запиту.

Клопотання про термінове опрацювання запиту має бути обґрунтованим.

У разі, якщо запит стосується надання великого обсягу інформації або потребує пошуку інформації серед значної кількості даних, розпорядник інформації може продовжити строк розгляду запиту до 20 робочих днів з обґрунтуванням такого продовження. Про продовження строку розпорядник інформації повідомляє запитувача в письмовій формі не пізніше п’ятьох робочих днів з дня отримання запиту.

6. Інформація на запит надається безкоштовно.

У разі, якщо задоволення запиту на інформацію передбачає виготовлення копій документів обсягом більш як 10 сторінок, запитувач зобов’язаний відшкодувати фактичні витрати на копіювання та друк.

При наданні особі інформації про себе та інформації, що становить суспільний інтерес, плата за копіювання та друк не стягується.

7. Рішення, дії чи бездіяльність розпорядників інформації можуть бути оскаржені до керівника розпорядника, вищого органу або суду.

Форма запиту на інформацію додається

Розпорядник інформації                 Журавненська селищна рада

пл.С.Бандери,2, смт.Журавно

Стрийський район Львівська область,81780

Запитувач                       ______________________________________________

(прізвище, ім’я та по батькові  (найменування)

запитувача інформації, поштова адреса або

електронна адреса, контактний телефон)

ЗАПИТ НА ІНФОРМАЦІЮ

Прошу відповідно за Закону України «Про доступ до публічної інформації» надати _____________________________________________________________________

____________________________________________________________________

(вказується загальний опис інформації або вид, назва, реквізити чи зміст  документа, щодо якого зроблено запит, якщо запитувачу це відомо)

Запитувану інформацію прошу надати у визначений законом строк  (необхідне зазначити)

на поштову адресу _______________________________________________

(поштовий індекс, область, район, населений пункт)

____________________________________________________________________

(вулиця, будинок, корпус, квартира)

на електронну адресу _________________________________________________

телефаксом __________________________________________________________

за телефоном ________________________________________________________

«___» __________ 20___ року                              ____________________________

(підпис запитувача інформації)

Звіти по доступу до публічної інформації

І півріччя 2023 року

За 6 місяців 2023 року до Журавненської селищної ради надійшло 7 запитів на отримання публічної інформації, всі запити від фізичних осіб. В основному запити стосувалися питань освіти, охорони здоров'я, декомунізації, роботи з внутрішньо переміщеними особами.  Всі отримані запити були задоволені у встановлені законодавством терміни, відповідно до вимог Закону України "Про доступ до публічної інформації".

Звіт про надходження та розгляд запитів на інформацію за I півріччя 2023 року

Класифікатор змісту запитів на інформацію за I півріччя 2023 року

2022 рік

За 12 місяців 2022 року до Журавненської селищної ради  не надходили  запитіи на отримання публічної інформації.

Звіт про надходження та розгляд запитів на інформацію за 2022 рік

Класифікатор змісту запитів на інформацію за 2022 рік