A A A K K K
для людей із порушенням зору
Журавненська селищна рада
Львівська область, Стрийський район

Електронні консультації

Електронні консультації та опитування

Посилання на сторінку е-консультації Журавненської громади: https://consult.e-dem.ua/4621555600

Рішення виконавчлгл комітету Журавненськлї селищної ради від 09.10.2023 року №210 "Про затвердження Положення про публічні електронні консультації з громадськістю з питань, віднесених до компетенції органів місцевого самоврядування в Журавненській селищній територіальній громаді"

 

Е-консультації є однією з форм участі членів Журавненської селищної територіальної громади у місцевому самоврядуванні.

Е-консультації проводяться з метою:

  • залучення членів територіальної громади до вирішення та узгодження питань місцевого значення;
  • надання можливості для вільного доступу членів територіальної громади до інформації про діяльність органу місцевого самоврядування, його посадових та службових осіб, а також забезпечення гласності, відкритості та прозорості їх діяльності;
  • вивчення думки членів територіальної громади щодо діяльності органу місцевого самоврядування та його посадових осіб;
  • визначення оптимальних та ефективних шляхів вирішення питання, формування концептуальних засад місцевої політики тощо.

 Е-консультації проводяться на засадах добровільності, інклюзивності, відкритості, прозорості, об’єктивності, доцільності, ефективності, доброчесності, свободи висловлювань, політичної неупередженості, толерантності та обов’язковості розгляду пропозицій та коментарів, поданих під час їх проведення.

 Е-консультації є відкритими. В Е-консультаціях можуть брати участь члени територіальної громади, яким на дату проведення Е-консультації виповнилося 18 років та які належним чином зареєстровані і ідентифіковані за допомогою сертифікованих сервісів ідентифікації на вебпорталі Е-консультацій .

 Користувачі реєструються та самостійно оновлюють відомості в особистому електронному кабінеті на вебпорталі Е-консультацій. При створенні особистого електронного кабінету на вебпорталі Е-консультації користувач Е-консультацій подає такі відомості: прізвище, ім’я, по батькові, контактну інформацію (електронну адресу, засоби телефонного зв’язку) та надає згоду на обробку своїх персональних даних.

 Е-консультації не можуть використовуватися для політичної, зокрема передвиборчої, агітації.

 Результати Е-консультацій враховуються Журавненською селищною радою ), виконавчим комітетом Журавненської селищної ради та їх посадовими особами під час прийняття остаточного рішення з питань консультування і в подальшій їх роботі.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень