Електронні консультації

Посилання на сторінку е-консультацій Журавненської громади:

Рішення виконавчого комітету Журавненської селищної ради від 09.10.2023 року №210 "Про затвердження Положення про публічні електронні консультації з громадськістю з питань, віднесених до компетенції органів місцевого самоврядування в Журавненській селищній територіальній громаді"

Е-консультації є однією з форм участі членів Журавненської селищної територіальної громади у місцевому самоврядуванні.

Е-консультації проводяться з метою:

• залучення членів територіальної громади до вирішення та узгодження питань місцевого значення;
  • надання можливості для вільного доступу членів територіальної громади до інформації про діяльність органу місцевого самоврядування, його посадових та службових осіб, а також забезпечення гласності, відкритості та прозорості їх діяльності;
  • вивчення думки членів територіальної громади щодо діяльності органу місцевого самоврядування та його посадових осіб;
  • визначення оптимальних та ефективних шляхів вирішення питання, формування концептуальних засад місцевої політики тощо.

Е-консультації проводяться на засадах добровільності, інклюзивності, відкритості, прозорості, об’єктивності, доцільності, ефективності, доброчесності, свободи висловлювань, політичної неупередженості, толерантності та обов’язковості розгляду пропозицій та коментарів, поданих під час їх проведення.

Е-консультації є відкритими. В Е-консультаціях можуть брати участь члени територіальної громади, яким на дату проведення Е-консультації виповнилося 18 років та які належним чином зареєстровані і ідентифіковані за допомогою сертифікованих сервісів ідентифікації на вебпорталі Е-консультацій .

Користувачі реєструються та самостійно оновлюють відомості в особистому електронному кабінеті на вебпорталі Е-консультацій. При створенні особистого електронного кабінету на вебпорталі Е-консультації користувач Е-консультацій подає такі відомості: прізвище, ім’я, по батькові, контактну інформацію (електронну адресу, засоби телефонного зв’язку) та надає згоду на обробку своїх персональних даних.

Е-консультації не можуть використовуватися для політичної, зокрема передвиборчої, агітації.

Не підлягають оприлюдненню, розгляду та видаляються Е-консультації, пропозиції, коментарі та зауваження, які містять заклики, спрямовані на ліквідацію незалежності України, зміну конституційного ладу насильницьким шляхом, порушення суверенітету і територіальної цілісності держави, підрив її безпеки, незаконне захоплення державної влади, пропаганду війни, насильства, на розпалювання міжетнічної, расової, релігійної ворожнечі, посягання на права і свободи людини, здоров’я населення, анонімні пропозиції, а також ті, що містять ненормативну лексику та які не стосуються питання, щодо якого проводяться Е-консультації

Проводити Е-консультації можна у трьох видах:

• електронне опитування – це проведення опитування задля виявлення громадської думки з питань, віднесених до відання місцевого самоврядування. Опитування можуть мати як просту форму (певна кількість варіантів відповідей), так і складну форму (з можливість редагування відповідей).
  • електронні консультації з громадськістю – це оприлюднення пропозиції щодо вирішення певного питання з можливість коментування учасниками е-консультацій та внесенням власних коментарів.
  • електронне обговорення нормативно-правового акту – це оприлюднення проекту нормативно-правового акту органами місцевого самоврядування з можливістю коментування документу учасниками е-консультацій та внесенням власних коментарів.

Результати Е-консультацій враховуються Журавненською селищною радою, виконавчим комітетом Журавненської селищної ради та їх посадовими особами під час прийняття остаточного рішення з питань консультування і в подальшій їх роботі.

Розпорядження про проведення електронних консультацій з громадськістю

Розпорядження голови Журавненської селишної ради від 23.01.2024 року №15 "Про проведення публічної консультації з громадськістю у формі електронних консультацій щодо проєкту детального плану території «Детальний план території для будівництва очисних споруд біологічної очистки в селищі Журавно Стрийського району Львівської області» та Звіту про стратегічну екологічну оцінку".