Журавненська селищна рада
Львівська область, Стрийський район

Звернення громадян

Звернення можна подати:

1. В письмовій формі

-

на поштову адресу: 81780, Львівська обл., Стрийськийй район, смт.Журавно, пл.С.Бандери, 2, Журавненська селищна рада

2. В усній формі

-

за телефоном (03239) 72318

3. Електронною поштою

-

zhuravnorada1445@gmail.com (з поміткою "Запит публічної інформації")

4. Відповідальна особа

 

Николишин Валентина Василівна


Скачати Зразок заяви


ЗРАЗОК

Виконавчому комітету Журавненської селищної ради

громадянина ______________________________

__________________________________________

який мешкає за адресою ____________________

__________________________________________

__________________________________________

тел.______________________________________

Паспорт __________________________________

Категорія заявника ________________________

Соціальний стан ___________________________

 

 

ЗАЯВА

Прошу ________________________________  ___________________________

(причина звернення заявника)

__________________________________________________________________

__________________________________________________________________

__________________________________________________________________

__________________________________________________________________

              Даю згоду на обробку моїх персональних даних.

 

              _________________                                                        ________________

                      (дата)                                                                             (підпис)

 

Примітка.

Заява подається з особистим підписом заявника

 

ІНФОРМАЦІЯ ПРО РОБОТУ ІЗ ЗВЕРНЕННЯМИ

Дані про надходження звернень на телефонні «гарячі лінії»

2023 рік

Протягом 2023 року надійшло 27 звернень на «гарячу лінію» області (112), в них порушено питань: ремонту дорожнього покриття 8, виплати державної допомоги ВПО 4, не курсує школярик 2, соціального захисту 1, інше 12, з них 4 щодо розмитого берега р.Свіча с.Мельнич, 4 щодо ПП «Мисливський клуб «Ловець».

На урядову гарячу лінію поступило 22 звернення: з питань демонтажу пам’ятників радянському солдату та написів 8, надання гуманітарної допомоги ВПО 4, незадовільного стану доріг 3, межових спорів 2, звільнення 2, пільгового харчування дітей ВПО 1, поставлення на квартирний облік 1, діяльності ПП «Мисливський клуб «Ловець» 1.

Всі отримані звернення були задоволені у встановлені законодавством терміни відповідно до вимог Закону України "Про звернення громадян".

І півріччя 2023 року

Протягом 6 місяців 2023 року надійшло 11 звернень на гарячу лінію обпасті "112" та 8 звернень на Урядову гарячу лінію. В основному звернення стосувались питань освіти, соціального захисту, роботи з внутрішньо переміщеними особами. Всі отримані звернення були задоволені у встановлені законодавством терміни відповідно до вимог Закону України "Про звернення громадян".

2022 рік

Протягом 2022 року надійшло 24 звернення на «гарячу лінію» урядову та області (112 лінія) з питань довезення дітей шкільним автобусом, навчального процесу 6, вуличного освітлення 2, комунальних доріг 2, щодо демонтажу пам’ятників і пам’ятних знаків 2, придбання медичних препаратів 1, медичного обслуговування 1,  земельних ділянок 2, одиноких громадян 2, договорів оренди житлових приміщень 2, перейменування вулиць 1, надання пільг з житлово-комунальних послуг 1, надання подарунка для інваліда І групи 1, для надання гуманітарної допомоги ВПО 1.. Всі отримані звернення були задоволені у встановлені законодавством терміни відповідно до вимог Закону України "Про звернення громадян".

 

Про підсумки розгляду заяв і звернень громадян апаратом ради, виконавчого комітету та на засіданнях виконавчого комітету селищної ради у 2023 році

Протягом 2023 року до Журавненської селищної ради надійшло 1135 заяв та звернень, з них 58 колективні звернення (5,1 % від їх загальної кількості), у них підписів 442, через уповноважену особу – 12, поштове відділення – 16, повторне – 5, неодноразове – 7, електронною поштою – 7.                                                        

За статтю їх авторів : 424 – чоловіки, 659 – жінки.

За звітний період надійшли 221 заяви щодо державної реєстрації: народжень – 32, смерті – 188, шлюбу – 1.

Значна кількість звернень 243, або 41,7% надійшла від пенсіонерів, осіб з інвалідністю внаслідок війни, учасників, дітей війни, бойових дій АТО – 53, осіб з інвалідністю – 45, багатодітних сімей – 8, одиноких матерів – 3, матерів -героїнь – 1, ВПО – 5, працівників виробництва – 18, працівників с/г – 11, працівників бюджетної сфери – 143, військовослужбовців – 18, ФОП – 4, непрацюючих – 154, інших – 429.

Протягом зазначеного періоду розглянуто питання з аграрної політики і земельних відносин – 474, транспорту і зв’язку – 5, соціальної політики 153, праці і заробітна плата – 75, охорони здоров’я – 1, комунального господарства – 21, житлової політики – 1, забезпечення дотримання законності – 7,  сімейної політики, захисту прав дітей – 12, освіти – 1, інші – 385.

Щодо надання матеріальних допомог через погіршення умов життя та на лікування (компенсація витрат, витрачених на лікування, операції на очах,  необхідністю придбання життєвонеобхідних медикаментів, проведення курсу лікування, обстежень та термінових хірургічних операцій: 1 звернення від ГО «Стрийська міжрайонна первинна організація Всеукраїнської організації інвалідів «Українське Товариство Сліпих» – 6  інвалідам по зору. Надано допомогу 151 жителю громади: розпорядженням голови – 66, у тому числі: матеріальні допомоги на лікування – 45, допомога в/с – 1, допомоги батькам на дітей – 4, на закупівлю дров – 1, на відшкодування після пожежі – 2, допомога на поховання – 9, ВПО – 4. Заяви громадян, скеровані на розгляд сесії – 79, з них, допомоги на лікування – 43, допомоги в/с на лікування після поранення – 21, на лікування дітей – 4, за результатами тестування ЗНО – 1, на поховання в/с – 10.  Відмовлено – 6.

Надійшло 27 звернень на «гарячу лінію» області (112), в них порушено питань: ремонту дорожнього покриття 8, виплати державної допомоги ВПО 4, не курсує школярик 2, соціального захисту 1, інше 12, з них 4 щодо розмитого берега р.Свіча с.Мельнич, 4 щодо ПП «Мисливський клуб «Ловець».

На урядову гарячу лінію поступило 22 звернення: з питань демонтажу пам’ятників радянському солдату та написів 8, надання гуманітарної допомоги ВПО 4, незадовільного стану доріг 3, межових спорів 2, звільнення 2, пільгового харчування дітей ВПО 1, поставлення на квартирний облік 1, діяльності ПП «Мисливський клуб «Ловець» 1.

У зв’язку з повномасштабним вторгненням рф в Україну та відповідно до «Порядку компенсації витрат за тимчасове розміщення ВПО, які перемістилися у період воєнного стану і не отримують щомісячної адресної допомоги ВПО для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг» затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 19.03.2022р. № 333 2022 року у номенклатурі справ заведено журнал реєстрації заяв громадян (02-40) – власників житлових приміщень, які надавалися для розміщення внутрішньо-переміщених осіб. Всього надійшло заяв – 544, з них 49 – щодо кількості розміщених ВПО (у т.ч. вибули, прибули), 495 – щодо отримання компенсації за розміщення ВПО.  

ДАНІ про звернення громадян, що надійшли до Журавненської селищної ради за 2023 рік у порівнянні з 2022 роком

 

Про підсумки розгляду заяв і звернень громадян апаратом ради, виконавчого комітету та на засіданнях виконавчого комітету селищної ради у 2022 році

Протягом 2022 року до Журавненської селищної ради надійшло 944 заяви та звернення, з них 34 колективні звернення (3,6 % від їх загальної кількості), у них підписів 349, через уповноважену особу – 2, поштове відділення – 7, повторне – 2. За статтю їх авторів : 365 – чоловіки, 545 – жінки.

 За звітний період надійшли 263 заяви щодо державної реєстрації: народжень – 28, смерті – 228, шлюбу – 7.

Значна кількість звернень 363, або 41,7% надійшла від пенсіонерів, осіб з інвалідністю, пільговиків різних категорій 80, від учасників, дітей війни, бойових дій АТО, Афганістану, дітей війни, багатодітних сімей, одиноких матерів 6, ВПО – 12, працівників виробництва – 40, працівників с/г – 24, працівників бюджетної сфери – 94, ФОП – 12, непрацюючих – 189, інших - 188.

Протягом зазначеного періоду розглянуто питання з аграрної політики і земельних відносин 389, соціальної політики 123, праці і заробітна плата – 72, захист прав дітей – 7, соціальних послуг – 22, ЖКГ – 14, інші – 296.

Щодо надання матеріальних допомог через погіршення умов життя та на лікування (компенсація витрат, витрачених на лікування, операції на очах,  необхідністю придбання життєвонеобхідних медикаментів, проведення курсу лікування, обстежень та термінових хірургічних операцій: 1 звернення від ГО «Стрийська міжрайонна первинна організація Всеукраїнської організації інвалідів «Українське Товариство Сліпих» – 7  інвалідам по зору, 123 заяви від громадян. Надано допомогу розпорядженням голови – 71, у тому числі: матеріальні допомоги – 48, допомога на поховання – 16, ВПО – 6, за результатами тестування ЗНО – 1,  заяви скеровані на розгляд виконкому та сесії – 47, відмовлено – 5.

Надійшло 24 звернень на «гарячу лінію» урядову та області (112 лінія) з питань довезення дітей шкільним автобусом, навчального процесу 6, вуличного освітлення 2, комунальних доріг 2, щодо демонтажу пам’ятників і пам’ятних знаків 2, придбання медичних препаратів 1, медичного обслуговування 1,  земельних ділянок 2, одиноких громадян 2, договорів оренди житлових приміщень 2, перейменування вулиць 1, надання пільг з житлово-комунальних послуг 1, надання подарунка для інваліда І групи 1, для надання гуманітарної допомоги ВПО 1.

У зв’язку з повномасштабним вторгненням рф в Україну та відповідно до «Порядку компенсації витрат за тимчасове розміщення ВПО, які перемістилися у період воєнного стану і не отримують щомісячної адресної допомоги ВПО для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг» затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 19.03.2022р. № 333 2022 року у номенклатурі справ заведено журнал реєстрації заяв громадян (02-40) – власників житлових приміщень, які надавалися для розміщення внутрішньо-переміщених осіб. Всього надійшло заяв – 885, з них 317 – щодо кількості розміщених ВПО (у т.ч. вибули, прибули), 568 – щодо отримання компенсації за розміщення ВПО. 

 

Моніторинг заяв, звернень громадян

№ за/п

Звернення, заяви

2022

Узагальнені дані

кількість

%

1

2

3

4

 1.  

Всього

944

100

 1.  

Індивідуальні

910

96,4

 1.  

Колективні (у них підписів)

34 (349)

3,6

 1.  

Через уповноважену особу

2

 

 1.  

Надійшло поштою

7

 

 1.  

Повторне

2

 

 1.  

За статтю їх авторів ч/ж

365/545

 

 1.  

За категоріями авторів:

 

 

 1.  

Всього пільговики

80

 

 1.  

Учасники війни, учасники бойових дій

11

 

 1.  

особи з інвалідністю

16

 

 1.  

Діти війни

17

 

 1.  

Ветерани праці

33

 

 1.  

Багатодітні сім’ї, одинокі матері

6

 

 1.  

Учасників ліквідації аварії на ЧАЕС та осіб, що потерпіли від Чорнобильської катастрофи

3

 

 1.  

ВПО

12

 

 1.  

За соціальним станом:

 

 

 1.  

Пенсіонери

363

 

 1.  

Працівники виробництва

40

 

 1.  

Працівники с/г

24

 

 1.  

Працівники бюджетної сфери

94

 

 1.  

ФОП

12

 

 1.  

Непрацюючі

189

 

 1.  

Інші

188

 

 1.  

Порушені питання:

 

 

 1.  

Аграрна політика і земельні відносини

389

 

 1.  

Транспорт і зв’язок

2

 

 1.  

Соціальна політика (матеріальні допомоги)

123

 

 1.  

Праця і заробітна плата

72

 

 1.  

Комунальне господарство

14

 

 1.  

Захист прав дітей (освіта)

7

 

 1.  

Інші

296

 

 1.  

Щодо розміщення ВПО і виплати компенсації

 

 

 1.  

Всього

885

 

 1.  

Розміщення (прибули, вибули)

317

 

 1.  

Компенсація витрат

568

 

 1.  

Звернення на «гарячу лінію»

24

 

ДАНІ про звернення громадян, що надійшли до Журавненської селищної ради за 2022 рік у порівнянні з 2021 роком

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень