До уваги громадян! Оголошення КП «Журавно-водоканалсервіс» про необхідність заміни лічильників води

Дата: 18.08.2023 09:12

Адміністрація КП «Журавно-водоканалсервіс» доводить до відома всіх споживачів послуг з централізованого водопостачання про необхідність  заміни лічильників води, в яких термін експлуатації більше 4-ох років.

За довідками з питань заміни, розпломбування/опломбування лічильника води просимо звертатися до КП «Журавно-водоканалсервіс» за адресою:

смт.Журавно, вул..Дорошенка 59/70

з 08.00 до 17.00год (обід 13.00-14.00год),

або за тел.: 096-331-5369, 096-277-8027.

Будь-яке втручання в роботу встановлених приладів обліку – незаконне і тягне за собою відповідне покарання.

Відповідно до статті 103-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення, порушення вимог щодо комерційного обліку питної води передбачає:

• штраф у розмірі від 50 до 200 (850 - 3 400 грн) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян - для громадян і від 200 до 250 (3400 - 4 250 грн) – для посадових осіб за:
  1. самовільний демонтаж;
  2. умисне знищення;
  3. пошкодження;
  4. розкомплектування;
  5. створення перешкод для доступу представника суб’єкта господарювання, який забезпечує експлуатацію та обслуговування відповідних зовнішніх інженерних мереж, виконавця комунальної послуги або іншої особи, що здійснює розподіл обсягів відповідної комунальної послуги, до вузла комерційного обліку відповідно до Закону України "Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання";
  6. будь-яке інше несанкціоноване втручання в роботу вузла комерційного обліку питної води.

З різних технічних питань просимо звертатися з відповідними заявами.

Адміністрація КП «Журавно-водоканалсервіс»