13 серпня зустрічаємо нашого Захисника ВАСИЛЯ ЛЕЩУКА (БАРАНА)

Дата: 11.08.2024 21:56

Шановні жителі громади, Журавненська територіальна громада із глибоким сумом у вівторок, 13 серпня 2024 року, зустрічатиме нашого Героя, який захищав Україну, її свободу і незалежність від російського ворога, уродженця смт.Журавна - ЛЕЩУКА (БАРАНА) ВАСИЛЯ СТЕПАНОВИЧА, який помер 06 серпня 2024 року, проходячи лікування у ВМКЦ ПнР міста Харкова.

13 серпня 2024 року, близько 11:00 год., жалобний кортеж із тілом Захисника буде рухатись з напрямку с. Дем'янка-Наддністрянська Стрийського району, автодорогою через м.Жидачів в селище Журавно, де буде здійснено чин поховання Героя. У Журавно траурний кортеж прибуде орієнтовно о 11.30 год.

Будьмо готові утворити живий коридор пошани з державною символікою та запаленими лампадками …

Щирі співчуття усім рідним і близьким Героя.

Вічна пам'ять, шана і слава нашому Захиснику!