З сумом повідомляємо про смерть нашого земляка, Захисника України ЛЕЩУКА (БАРАНА) ВАСИЛЯ СТЕПАНОВИЧА, уродженця смт. Журавна

Дата: 09.08.2024 17:11

ЛЕЩУК (БАРАН) ВАСИЛЬ СТЕПАНОВИЧ народився 04.02.1977 року в смт Журавно Жидачівського району Львівської області, де і провів свої дитячі та шкільні роки. Після закінчення Журавнівської середньої школи навчався в Стрийському ПТУ № 16, відслужив в армії м.Біляївка Одеської області. Був одружений, виховував двох дочок - Анну та Мілану. Проживав та працював у м.Чугуїв Чугуївського району Харківської області.

ЛЕЩУК (БАРАН) ВАСИЛЬ СТЕПАНОВИЧ став на захист України від російської навали в червні 2023 року підписавши контракт про проходження військової служби в ЗСУ. Служив старшим стрільцем-оператором стрілецького відділення стрілецького взводу стрілецької роти військової частини А 7077, молодший сержант.

Помер 06.08.2024 року, проходячи лікування у ВМКЦ ПнР міста Харкова.

Висловлюємо співчуття рідним та близьким Захисника.

Про час зустрічі жалобного кортежу із тілом померлого Захисника і чин поховання буде повідомлено додатково.