Встановіть новий застосунок банку»: попереджаємо про нову кібершахрайську схему

Дата: 19.07.2024 21:36

Аферисти представляються працівниками однієї з банківських установ та повідомляють, що старий мобільний застосунок нібито перестав працювати й необхідно завантажити новий.

Як діють зловмисники?

▪️Розсилають фішингові посилання для завантаження з фейкового чат-бота та отримують дані клієнтів банку.

▪️Надалі шахраї переконують назвати комбінацію, що надійшла від справжньої служби підтримки та викрадають кошти з акаунтів онлайн-банкінгу.

Як вберегти себе?

▪️Не довіряйте дзвінкам та повідомленням з невідомих номерів.

▪️Не передавайте стороннім особам коди, що надходять. Працівники банку ніколи не запитують особисті дані клієнтів.

▪️Переконайтеся та перевірте інформацію на офіційних сторінках банку.

Якщо все-таки з вами трапилася неприємна ситуація — негайно заблокуйте картку, зателефонуйте до служби підтримки банку та зверніться до поліції.

Бережіть себе та не дайте себе ошукати!

МВС України