Надано одноразову матеріальну допомогу потребуючим мешканцям громади у липні

Дата: 18.07.2024 11:37

У липні на черговому засіданні комісії з питань надання одноразової матеріальної допомоги потребуючим мешканцям громади за рахунок коштів місцевого бюджету розглянуто 11 заяв жителів громади щодо надання одноразової матеріальної допомоги, а також лист відділу освіти, культури, молоді, спорту, туризму та охорони культурної спадщини Журавненської селищної ради щодо виділення матеріальної допомоги двом випускникам шкіл громади за високі досягнення у навчанні та складанні НМТ на максимальних 200 балів.

Члени комісії, ретельно вивчивши документи, які надали заявники та відповідно до Положення про порядок надання матеріальної грошової допомоги, одноголосно вирішили виділити кошти із бюджету селищної ради для надання одноразової матеріальної допомоги шістьом заявникам на лікування та одному на здійснення поховання.

Питання надання матеріальної допомоги чотирьом жителям громади комісія рекомендувала винести на розгляд чергового засідання 36 сесії 8 скликання Журавненської селищної ради. Рішення щодо надання одноразової допомоги двом випускникам шкіл громади відповідно до листа відділу освіти, культури, молоді, спорту, туризму та охорони культурної спадщини Журавненської селищної ради комісія вирішила теж надати на розгляд депутатів.

Також на засіданні комісії розглянули пакети документів сімох військовослужбовців громади на відповідність вимогам щодо надання матеріальної допомоги в сумі 15 тисяч гривень військовослужбовцям – жителям громади, мобілізованим до Збройних Сил України та інших військових формувань України на період дії воєнного стану в Україні, відповідно до «Програми соціальної підтримки учасників бойових дій, членів сімей, родин загиблих, померлих, зниклих безвісти Захисників і Захисниць України внаслідок агресії російської федерації проти України на 2024 рік». Комісія рекомендувала документи військовослужбовців розглянути на наступному засіданні комісії у зв’язку із необхідністю винесення на сесійне засідання питання внесення змін до даної Програми, що дозволить виділяти матеріальну допомогу військовослужбовцям - жителям громади, мобілізованим до лав ЗСУ та інших військових формувань України не тільки через перший відділ Стрийського РТЦК та СП а й і через інші відділи РТЦК та СП.

На черговому засіданні 36 сесії 8 скликання Журавненської селищної ради, яке відбулось 11 липня 2024 року, депутати одноголосно погодили питання щодо надання одноразової матеріальної допомоги, заявникам, які подали документи для надання допомоги на розгляд постійної комісії з питань надання одноразової матеріальної допомоги потребуючим мешканцям громади за рахунок коштів місцевого бюджету та рішенням якої питання щодо призначення такої допомоги винесено на розгляд сесії. Так, відповідно до «Програми соціальної підтримки учасників бойових дій, членів сімей, родин загиблих, померлих, зниклих безвісти Захисників і Захисниць України внаслідок агресії російської федерації проти України на 2024 рік», в сумі:

по 15 тисяч гривень вісьмом військовослужбовцям – жителям громади, мобілізованим до Збройних Сил України;

по 10 тисяч гривень на кожну дитину, батьки яких зникли безвісти, відповідно до поданих заяв (двом заявникам);

10 тисяч гривень на проведення лікування пораненому військовослужбовцю громади.

Депутати своїм рішенням надали також матеріальну допомогу:

в сумі по 5 тисяч гривень двом випускникам шкіл громади, які склали Національний мультипредметний тест - 2024 на 200 балів;

5 тисяч гривень заявниці - жительці Журавненської громади на лікування.