Відбувся благодійний аукціон у межах проєкту «Пташки Перемоги»

Дата: 16.07.2024 22:10

12 липня 2024 року відбувся благодійний аукціон «Мільйони на дрони» проєкту «Пташки Перемоги», який cпільно організували Стрийська РВА та чотири громади Стрийщини, серед яких і Журавненська територіальна громада.

Під час аукціону підприємці Журавненської громади зібрали понад 1 млн гривень для ЗСУ, а загалом Журавненська, Ходорівська, Гніздичівська та Жидачівська територіальні громади зібрали  5 млн 600 тис. гривень.

Завдяки внескам представників влади, бізнесу та волонтерів, які були присутні на аукціоні, будуть придбані дрони для наших захисників.

Голова громади щиро вдячний підприємцям, які в такий надскладний час для ведення бізнесу, знаходять можливість підтримати наших воїнів, роблять свій внесок для наближення перемоги над ворогом: «Дякую кожному, хто доєднався до благодійної ініціативи. Чим більше українських «пташок» на фронті, тим менше наших ворогів! Наша сила – в єдності та спільних діях! Сил вам, здоров’я, мирного неба та якнайшвидшої Перемоги!»

Нагадаємо, проєкт «Пташки Перемоги» започаткували у березні 2023 року. Ініціативу, яка рятує життя воїнів і знищує ворогів, реалізовують волонтери Олександр Тіщенко та Ігор Дулин, засновник громадської організація «Добро. Дій». Проєкт втілюють під патронатом начальника Львівської ОВА Максима Козицького. Основна мета проєкту – забезпечення Армії дронами до Перемоги!