Серед 53 переможців конкурсу грантів "Село мрії" від "Ґудвеллі Україна" два проєкти нашої громади

Дата: 16.07.2024 10:02

Агрокомпанія «Ґудвеллі Україна» традиційно щорічно проводить конкурс грантів "Село мрії". До участі допускаються ті ініціативи, які реалізуються на території громад, населених пунктів, де компанія має виробничі потужності і здійснює обробіток землі.

Цьогоріч участь у конкурсі взяли 64 проєкти з Івано-Франківського, Стрийського та Калуського районів, з якмх вибрали 53, які стали переможцями конкурсу. Серед них — два проєкти із Журавненської громади.

Отже, фінансування отримають проєкти Ініціативної групи с. Чертіж Журавенської селищної ради:

• Облаштування місць збору твердих побутових відходів на території сіл Тернавка та Дубравка Чертізького СО;
  • Капітальний ремонт дороги та моста у с. Чертіж;

Вітаємо переможця - Ініціативну групу с. Чертіж!

Дякуємо «Ґудвеллі Україна» за можливості для розвитку та покращення благоустрою, за реалізацію важливих проєктів у нашій громаді.