Громада пишається своїми випускниками - 200 балів за результатами НМТ!

Дата: 05.07.2024 14:46

Завершилося проведення основних сесій національного мультипредметного тесту (НМТ) 2024 року.

За отриманими офіційними результатами тестувань, у нашій громаді маємо двох здобувачів освіти, які показали високі досягнення у навчанні та склали Національний мультипредметний тест на максимальних 200 балів!

Так, випускник Журавнівського КЗЗСО школи – ліцею ІВАН ЦУКОРНИК набрав 200 балів з англійської мови.

Випускниця Сулятицького КЗЗСО І-ІІІ ступенів ЮЛІЯ – ДОМІНІКА ТРУБИЧ отримала 200 балів з української літератури.

Пишаємося нашими випускниками, які незважаючи на усі труднощі цього навчального року, досягли таких значних вершин у навчанні.

Дякуємо, насамперед, вам, талановиті випусники, а також дякуємо учителям та батькам, які допомагали та наполегливо, крок за кроком йшли до бажаних результатів.

Щиро вітаємо та бажаємо успіхів при вступі до обраних закладів вищої освіти задля продовження навчання та здійснення усіх планів та задумів!

Сил вам, наснаги, здоров’я та повної реалізації свого потенціалу у складному дорослому житті!

Наша молодь – найкраща!