Питання щодо захисту прав та законних інтересів дітей розглянули на черговому засіданні комісії з питань захисту прав дітей

Дата: 30.04.2024 15:26

Під головуванням селищного голови Василя Вітра 26 квітня 2024 року відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дітей при виконавчому комітеті Журавненської селищної ради.

З метою забезпечення законних прав та інтересів дітей, комісією розглянуто питання про доцільність позбавлення батьківських прав (2 справи), вчинення правочинів з майном, право на користування яким мають діти.

За результатами засідання ухвалені відповідні рішення

Селищний голова надав доручення службі у справах дітей тримати на контролі виконання прийнятих рішень до їх повного виконання, щоб не порушувалися права та законні інтереси дітей.