Завтра, 6 травня, зустрічаємо полеглу за Україну нашу Героїню ОКСАНУ ДЕМЧУК

Дата: 05.05.2024 19:37

Шановні жителі громади, Журавненська територіальна громада із глибоким сумом завтра, 6 травня 2024 року, зустрічатиме нашу мужню молоду Героїню ДЕМЧУК ОКСАНУ ВОЛОДИМИРІВНУ, уродженку с.Подорожнє, яка загинула 3 травня 2024 року захищаючи Україну від російського окупанта в боях в районі населеного пункту Стельмахівка Сватівського району Луганської області.

06 травня 2024 року, близько 13:30 год., жалобний кортеж із тілом полеглої Захисниці буде рухатись з напрямку с. Дем'янка-Наддністрянська Стрийського району, автодорогою через м.Жидачів та селище Журавно до с.Володимирці, де буде здійснено чин поховання Героїні. У Журавно траурний кортеж прибуде орієнтовно о 14:00 год.

Будьмо готові утворити живий коридор пошани з державною символікою та запаленими лампадками…

Доземний уклін нашій Захисниці за чин, за жертовний подвиг і героїзм!

У великій скорботі схиляємо голови і висловлюємо найщиріші співчуття рідним та близьким.

Вічна пам'ять і вічна слава Героїні ОКСАНІ ДЕМЧУК!

Парастас за загиблою Захисницею відбудеться 6 травня о 20.00 год. У вівторок, 7 травня, о 13.00 год. розпочнеться чин поховання.