ЧОРНОБИЛЬ… Навіки у пам'яті народу

Дата: 26.04.2024 15:00

Сьогодні Україна відзначає День пам'яті Чорнобильської трагедії та вшановує полеглих учасників ліквідації наслідків аварії.

Ця катастрофа, яка 38 років тому сколихнула весь світ, стала однією з найжахливіших в історії людства, забравши життя тисяч людей та назавжди змінивши долі мільйонів.

Ліквідатори аварії - справжні герої, подвиг яких назавжди буде зразком мужності, самовідданості та жертовності, адже ціною власного життя та здоров’я вони врятували Україну і світ.

Схиляємо голови у пам'ять про тих, хто загинув внаслідок аварії. Їхня жертва ніколи не буде забута.

Шана і низький уклін усім ліквідаторам, які зуміли зупинити смертоносний ядерний атом, проявивши велику відвагу, силу духу та героїзм.

Подвиг героів - ліквідаторів назавжди залишиться у пам’яті українського народу.

Селищний голова       Василь ВІТЕР