ОГОЛОШЕННЯ! ДО УВАГИ ПАСІЧНИКІВ ТА МЕШКАНЦІВ ЖУРАВНЕНСЬКОЇ ТГ!

Дата: 26.04.2024 15:02

У період з 27 квітня по 12 травня у ранкові та вечірні години МПП «ОБРІЙ»  проводитимуть на прилеглих землях до сіл Сулятичі, Сидорівка, Крехів плановий захист врожаю посівів засобами захисту рослин згідно регламенту застосування пестицидів та агрохімікатів (Містраль, Каліф).

Пестициди, їх застосування, норми, кратність обробок у підприємстві відповідає «Переліку пестицидів і агрохімікатів дозволених для використання в Україні», доповненням до «Переліку» та інструментами з безпечного застосування, які затверджені постановами Міністерства охорони здоров’я і Міністерства екології та природних ресурсів України.

Оскільки підприємство сповіщає населення про місце і час обробок пестицидами через старостат, то власники пасіки повинні зареєструватись на території населеного пункту, де знаходяться. Перевезення (кочівля) до медоносних угідь здійснюється відповідно до ветеринарно-санітарних правил за погодженням з власниками або користувачами земельних ділянок.