ЦНАП Журавненської селищної ради отримав мобільну валізу

Дата: 19.04.2024 21:01

18 квітня 2024 року ЦНАП Журавненської селищної ради завдяки співпраці управління з питань цифрового розвитку Львівської ОВА з Програмою розвитку ООН в Україні за підтримки уряду Великої Британії отримав мобільну валізу. Мобільні валізи також отримали ще 8 ЦНАПів Львівської області.

Мобільна валіза – комплект сучасної портативної технік, що дозволяє створити віддалене робоче місце адміністратора ЦНАП та надавати адміністративні послуги на виїзді. Мешканці громади можуть отримати ряд послуг, зокрема отримати  витяг з Реєстру територіальної громади, соціальні послуги, довідки та інше, замовивши візит до місця проживання чи лікування.

Журавненська селищна рада прагне забезпечити доступ до якісних адміністративних послуг для всіх верств населення, незалежно від їхнього місця проживання чи фізичних можливостей.