До відома підприємців! Інформування щодо відновлення планових та позапланових перевірок нехарчової продукції

Дата: 05.04.2024 16:42

Повідомляємо, що Кабінет Міністрів України постановою № 261 «Про внесення змін до Кабінету Міністрів України від 13.03.2022 № 303 і від 03.05.2022 № 550» ухвалив рішення про відновлення позапланових заходів державного ринкового нагляду щодо усіх видів продукції, а також планових та позапланових перевірок нехарчової продукції у трьох пріоритетних напрямках Угоди АСАА ( Угоди про оцінку відповідності та прийняття промислової продукції ), що включають електромагнітну сумісність, низьковольтне електричне обладнання та безпеку машин і механізмів.

З пам’яткою щодо ринкового нагляду можна ознайомитися за посиланням: https://uvaga.gov.ua/uk/page/pamyatka

Також з інформаційним бюлетенем Технічного регламенту безпеки машин.можна ознайомитися тут: