Відновили сервіс для ВПО: тепер у Дії доступна допомога для всієї сім'ї

Дата: 09.04.2024 16:41

Сервіс для внутрішньо переміщених осіб у Дії знову працює. Мінцифри спільно з Міністерством соціальної політики повернули сервіс у Дію зі зручними оновленнями та доопрацюваннями.

Відтепер у застосунку можна оформити довідку ВПО та грошову допомогу від держави одразу на всю сім'ю в одній заяві. Раніше кожен член родини оформлював заяву особисто на себе.

Також отримуйте довідку й виплати на дітей, які народилися вже після переїзду — дані про них автоматично підтягнуться зі свідоцтва про народження.

Як скористатися сервісом

Оновіть Дію - Зайдіть у застосунок та натисніть - Сервіси - Послуги для ВПО - Допомога для ВПО

Вкажіть своє поточне місцеперебування та підтвердьте геолокацію

Якщо подаєте заяву на партнера чи дитину — додайте інформацію про них

Виберіть картку єПідтримка, щоб отримувати грошову допомогу

Вкажіть, яка допомога вам необхідна — потреби в медичному обслуговуванні, освіті або ж гуманітарці, та залиште контактні дані

Довідка ВПО зʼявиться поруч з іншими цифровими документами, а кошти надходитимуть на картку єПідтримка за всіх членів родини.

Важливо: сервіс доступний лише для громадян, які ще не мають довідки ВПО. Люди, які виїхали за кордон або перебувають на тимчасово окупованій території, не можуть отримати довідку ВПО та допомогу.

Послуга реалізується Мінцифрою спільно з Міністерство соціальної політики України за підтримки Фонд Східна Європа, а також UNDP Ukraine / ПРООН в Україні за фінансування Уряду Швеції в межах «Проєкту підтримки Дія».

Джерело: Дія