Представники Журавненської Молодіжної ради взяли участь у тренінгу від проєкту «Підтримка молодіжних рад» у місті Луцьку

Дата: 01.04.2024 11:30

Днями представники Журавненської Молодіжної ради завітали до міста Луцьк і взяли участь у тренінгу від проєкту «Підтримка молодіжних рад»

Цитуючи мега задоволених колег, передаємо вам все з перших уст

: «Цей тренінг став для нас справжнім джерелом натхнення та нових знань. Під час навчання ми обговорювали ефективний менеджмент молодіжних рад, креативність та ресурси, відкрили для себе багато досі непізнаного й цікавого, ділились досвідом та навичками і дуже багато спілкувались, тому мали можливість познайомитися з чудовими людьми».

Найбільше вразила атмосфера на тренінгу – вона була сповнена позитиву, підтримки та взаємодопомоги. Учасники з радістю разом шукали шляхи вирішення поставлених завдань🤝🏻

Тож заряджена позитивом та мотивацією наша команда вже поділилися набутими знаннями з іншими учасниками Журавненської Молодіжної ради!