Гідно зустріньмо полеглого за Україну нашого Героя ІВАНА ЧЕПУ!

Дата: 25.03.2024 11:05

Шановні жителі громади, Журавненська територіальна громада із глибоким сумом у вівторок, 26 березня 2024 року, зустрічатиме нашого молодого Героя, уродженця с.Протеси - ЧЕПУ ІВАНА ФЕДОРОВИЧА, який загинув 21 березня 2024 року захищаючи Україну, її свободу і незалежність від російського ворога.

26 березня 2024 року, близько 13:00 год., жалобний кортеж із тілом Захисника буде рухатись з напрямку с. Дем'янка-Наддністрянська Стрийського району, автодорогою через м.Жидачів та селище Журавно, в с.Протеси де буде здійснено чин поховання Героя. У Журавно траурний кортеж прибуде орієнтовно о 13:20 год..

Будьмо готові гідно громадою зустріти нашого Воїна на щиті живим коридором пошани з державною символікою та запаленими лампадками.

Щирі співчуття усім рідним і близьким Героя.

Розпорядженням Журавненського селищного голови від 25.03.2024 року №45, на вшанування пам’яті загиблого Героя ІВАНА ЧЕПИ, мешканця села Протеси Журавненської громади, 26 та 27 березня 2024 року оголошено днями жалоби в Журавненській селищній територіальній громаді.

Вічна пам'ять і вічна слава Герою ІВАНУ ЧЕПІ!

Парастас за Героєм відбудеться 26.03.2024 року в с. Протеси о 14.00 год.