Українські добровольці – вірні сини та дочки України!

Дата: 14.03.2024 10:10

14 березня в Україні відзначається День Українського Добровольця, який установлений Верховною Радою України 17 січня 2017 року з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, посиленню суспільної уваги та турботи до учасників добровольчих формувань.

З перших днів повномаштабного вторгнення російських окупантів сотні тисяч добровольців взяли зброю до рук і стали на захист рідної землі. Вірні сини і дочки України поповнили ряди Збройних Сил України, територіальної оборони та дали гідну відсіч російському агресору, демонструючи неймовірну сміливість, незламність, самовідданість, готовність стояти на смерть і вибороти Перемогу.

Кожен з них є Герой - при житті чи посмертно...

Ми схиляємо голови перед світлою пам’яттю героїв - добровольців, які віддали своє життя за Україну. Вони завжди залишаться в наших серцях.

Героїчна боротьба триває. Разом, згуртовані та об’єднані, кожен на своєму місці робимо все для визволення нашої країни від клятих ворогів та остаточної Перемоги!

Дякуємо і пишаємося нашими мужніми добровольцями!

Країну вільних, мужніх, рішучих, справедливих, гідних і героїчних людей, воїнів-добровольців неможливо подолати!

Молимось та просимо Господа про допомогу та опіку над кожним Воїном.

Хай Господь оберігає Ваші родини, кожного з Вас, надає сил, витримки, стійкості та допоможе якнайшвидше повернутися з Перемогою живими та неушкодженими до рідного дому!

Слава українським добровольцям!

Слава Україні! Героям Слава!

Селищний голова   Василь ВІТЕР