Сьогодні - 210 років з дня народження Великого Сина України Тараса Шевченка

Дата: 09.03.2024 13:34

Сьогодні відзначаємо 210-ту річницю з дня народження Великого Сина України, Пророка, Поета, Мислителя – Тараса Шевченка. Служінню рідній Україні Тарас присвятив своє життя, своє палке щире слово. «Свою Україну любіть. Любіть її… Во врем’я люте. В останню, тяжкую минуту за неї Господа моліть». Це Його заповіт на всі віки , для всіх поколінь!

У час повномасштабної війни з російськими окупантами, слова великого Кобзаря звучать по-особливому правдиво та пророче. Шевченко - провидець, який знав і описав справжню сутність москалів та передбачив пробудження українців. І сьогодні Шевченкове слово надихає, прикликає до життя та боротьби за перемогу, не даючи, зневіритися, впасти, піти в забуття нашому народу.

Ми стоїмо на захисті рідної землі, згуртовані, об’єднані, кожен на своєму місці боремось і поборемо!

Нам Бог помагає!

Слава Великому Кобзареві!