Молодіжна рада запрошує кожного долучитись до благодійного ярмарку на підтримку ЗСУ!

Дата: 19.02.2024 22:15

Слава Україні, Небайдужі ❤️

Ми - Молодіжна Рада Журавна

Пишемо Вам з неймовірною пропозицією, бо тільки в єдності сила.

Хочемо повідомити, що 25 лютого в околицях нашого Журавна відбудеться благодійна ярмарка, 100% вилучених коштів з якої підуть на допомогу нашим ЗСУ 😍

Це не буде простий ярмарок, до якого ми всі звикли!

Особливістю буде те, що ми хочемо залучити якомога більше громад/міст/сіл, котрі зможуть своєю участю пришвидшити перемогу.

Де?

📍Журавно, Стрийський район, Львівська область. Площа Степана Бандери.

Хто може брати участь?

🔹 всі бажаючі громади, міста та села, кожна небайдужа людина.

Наш час припав на важкий та історичний, коли кожен день дається нелегко, коли кожен момент цінується найдужче, коли життя кожного змінюється.

10 років тому зародилось нове покоління.

Покоління сміливих й незалежних

Покоління сильних духом і чітких розумом

Покоління, коли немає часу на себе, але знаходиться тисячу хвилин на незнайомих близьких 🙏🏻

А 24 лютого – старт безповоротних змін, коли всі українці мимоволі і цілеспрямовано обʼєднались в одну велику родину.

Родину, цінності якої – непохитні.

Родину, мета якої – перемога і винищення одвічного ворога.

Родину, членів якої розкидало по всьому світу, проте навіть з найвіддаленішого куточка поспішає допомога для наших воїнів.

ЗСУ - не підібрати слів, аби висловитись влучно.

Люди, які відмовились від звичного буття, щоб дати нам можливість дихати.

Дихати без москаля.

Просторо і вільно.

Кожен ранок вони зустрічаються з ворогом і роблять вибір йти далі, не зупиняючись.

Жодного сумніву в їхніх очах, лише ціль і боротьба.

Боротьба за своїх людей.

Можна писати досхочу, але ми дякуємо, що нам не потрібно, бо, читачу, ми впевнені, що ти і так все знаєш, адже свідомий 😌

Наші Захисники і Захисниці вже передали нам безліч амуніції, прапорів, уламків техніки й тощо, все це Ти зможеш виграти на аукціонах!

Також Ти зможеш розмалювати гільзи і подивитись фільм про ЗСУ, а ще взяти участь в лотереї.

Ми придумали багато різного, тому читай деталі нижче ⤵️

Та обов’язково залучайся!

Від нас надається:

🔸 локація, яка буде наповнена усім потрібним;

🔸 залучення максимальної кількості людей, бажаючих придбати товар і допомогти військовим;

🔸 масштабність, адже в ярмарці братимуть участь всі можливі населені пункти, які формуватимуть своєю присутністю найбільшу ярмарку в нашому містечку.

Що потрібно, аби залучитись і підтримати своїх людей?

🔹 бажання наблизити перемогу;

🔹 «товар», який буде готовий до продажу і за допомогою якого ви, як житель чи жителька свого населеного пункту або ж громади, будете отримувати кошти, котрі згодом зможуть закрити потреби або ваших рідних/знайомих/людей з громади/міста/села, або ж ми будемо коригувати потім вилучених грошей на ЗСУ.

Що може бути «товаром»?

🔸 будь-що їстівне;

🔸 якщо у вашому оточенні є ті, хто наповнює лави ЗСУ - можете попросити і їх відправити вам розписаний прапор🇺🇦/уламки техніки/москаля😅;

🔸 вироби, зроблені своїми руками (прикраси, іграшки, вишивка, одяг тощо)

🔸 і решта, наскільки вам дозволяють можливості й уява.

🔴 Ми допоможемо у вирішенні кожного питання чи проблеми, які стануть на шляху приєднання до благодійної ярмарки

Просто скажи нам про це.

Ми чекаємо на тебе, аби творити добрі справи обʼєднано 🤞🏻

Творити їх для тих, хто щоденно обирає нас.

Чекаємо твоєї відповіді ☺️

Ярмарок реалізовується та проводитиметься за підтримки голови Журавненської громади - Вітра Василя Володимировича, за що йому та всій його команді сильно вдячні представники молоді Журавна.

Слава нації! 💙💛