До уваги мешканців громади!

Дата: 09.01.2024 10:18

З 1 січня 2024 року, відповідно до Закону України «Про Державний бюджет України на 2024 рік, змінено суму адміністративних зборів за надання адміністративних послуг, а саме:

Реєстрація місця проживання особи/зняття з реєстрації місця проживання. Адміністративний збір:

- декларування місця проживання; реєстрація місця проживання; зняття із задекларованого/зареєстрованого місця проживання/ зміну місця проживання - 1,5 % прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб на 01 січня поточного року – 45,42 грн;

- декларування місця проживання/реєстрацію місця проживання у разі звернення особи з порушенням встановленого Законом строку - 2,5 % прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб на 01 січня календарного року - 75,70 грн.

Витяг з відомостями з Державного земельного кадастру. Адміністративний збір  151,40 грн без відомостей з ДРРП, та 231,40 грн з відомостями з ДРРП.

За державну реєстрація речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень. Адміністративний збір:

- державна реєстрацію права власності - 300 грн;

- державна реєстрацію інших речових прав, похідних від права власності - 150,00 грн.