У скорботі й молитві  Журавненська громада зустріла сьогодні Воїна на щиті - Героя ВАСИЛЯ СІКОРСЬКОГО

Дата: 06.01.2024 17:40

Глибокий сум та печаль огортає душу... На щиті назавжди до рідного дому у селище Журавно повернувся Герой ВАСИЛЬ СІКОРСЬКИЙ, який мужньо захищав Україну, усіх нас від російських загарбників.

Молитвою, запаленими свічами пам'яті, встеленими квітами, навколішки, зі сльозами на очах зустріли траурний кортеж із тілом Героя жителі громади.

Страшна, тяжка біль втрати для рідних, близьких та всієї громади. Доземний уклін за жертовний чин  Воїну ВАСИЛЮ і усім Захисникам, полеглим за Україну!

Парастас за загиблим Захисником - 06 січня о 18.00 год. Завтра, 07 січня 2024 року о 12.30 год. розпочнеться чин поховання Героя .

Вічна памʼять, шана і слава безстрашному Герою!