ДО УВАГИ ГРОМАДЯН!

Дата: 04.01.2024 08:39

Львівський ОТЦК та СП здійснює видачу посвідчень членам сімей військовослужбовців, які загинули. Видачею документів займається сектор соціальних виплат відділу оформлення допомог, військових пенсій та пільг.

Телефонуйте за номером +38 (068) 156 35 73, та у голосовому меню обирайте цифру 1: Щодо одноразової грошової допомоги відповідно до Закону України "Про статус ветеранів війни", оформлення документів для отримання пенсії по втраті годувальника або оформлення документів для отримання статусу учасника бойових дій.

Графік роботи: понеділок-пʼятниця з 09.00-18.00 год. Також звертатися можна за електронною адресою: lvivovk@post.mil.gov.ua