Знову страшна втрата: на щиті в рідне село Володимирці назавжди повертається мужній Захисник ВОЛОДИМИР ІВАНИК

Дата: 14.12.2023 18:49

Вкотре до громади надійшла скорботна звістка про ще одне обірване війною життя українського захисника… Боронячи рідну землю загинув уродженець села Володимирці, сержант ІВАНИК ВОЛОДИМИР ЄВГЕНОВИЧ, 08.11.1985 р.н. Проживав Захисник в с.Тростянець Заболотівської громади Коломийського району Івано-Франківської області.

Хоробрий Воїн загинув 03.12.2023 року під час виконання бойового завдання біля населеного пункту Хромове Бахмутського району Донецької області.

Висловлюємо щирі співчуття сім’ї, рідним, близьким, друзям та колегам загиблого Героя.

Вічна пам'ять Захисникові й доземний уклін за найвищу жертву задля України і рідного народу.

Герої не вмирають!

Герой «на щиті» повернеться додому в рідне село Володимирці в суботу, 16 грудня. Про час зустрічі кортежу з тілом Воїна та про дату і час прощання з загиблим буде повідомлено додатково.