ОЛЬШАНЕЦЬКИЙ ВОЛОДИМИР ІВАНОВИЧ 25.01.1972 – 06.09.2023 (уродженець смт. Журавно, житель м.Городок, похований м.Городок)

Дата: 06.12.2023 09:22

ОЛЬШАНЕЦЬКИЙ ВОЛОДИМИР ІВАНОВИЧ народився 25 січня 1972 року в смт. Журавно Львівської області. У 1989 році закінчив місцеву школу.

Захищати України від рашистських загарбників боєць пішов з Городка , де жив разом із сім’єю.

Простий, щирий і товариський - так відгукуються ті, хто знав Володимира. Побратими по службі відзначили, що Володя був виконавчим і винахідливим воїном, не раз приходив на виручку товаришам по зброї.

Під час виконання бойового завдання 6 вересня 2023 року ворожа рашистська куля обірвала життя Героя. У Володимира залишилася дружина, син, дочка, мама, брат, сестра.

14 жовтня 2023 року громада Городоччини навколішки зустрічала та  молилась за упокій душі Героя, який віддав життя за незалежність України. Поховали Захисника  ВОЛОДИМИРА ОЛЬШАНЕЦЬКОГО 15 жовтня 2023 року у .Городку.  Провести в останню дорогу та вшанувати пам'ять мужнього Воїна також прибули представники Журавненської селищної територіальної громади.

Схиляємо голови перед світлою пам’яттю Героя ВОЛОДИМИРА ОЛЬШАНЕЦЬКОГО!.

Герої не вмирають!

Слава і шана Героям України!

Публікації на сайті Журавненської селищної ради: