ВІТРУК ВАСИЛЬ МИРОСЛАВОВИЧ 17.02.1975 – 21.07.2019 (житель смт. Журавно. похований в смт.Журавно))

Дата: 05.12.2023 16:14

22 липня 2019 року у смт Журавно прощалися із померлим в ніч із 20 на 21 липня Захисником України ВІТРУКОМ ВАСИЛЕМ МИРОСЛАВОВИЧЕМ. В останню дорогу воїна прийшли провести його рідні та близькі, бойові побратими, представники місцевої влади, мешканці Журавна та навколишніх сіл.

ВАСИЛЬ ВІТРУК народився 17 лютого 1975 року в селі Ангелівка Долинського району Івано-Франківської області, проживав в смт Журавно.

З квітня 2015 року по липень 2016 року Василь захищав нашу країну від російської агресії. Більшу частину військової служби ВАСИЛЬ ВІТРУК ніс у районі Маріуполя.

Шана і поклін мужньому Герою!

ВІЧНА ПАМ’ЯТЬ!

ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ!

Публікації на сайті Журавненської селищної ради: