Вулична акція «Ми проти насилля. А ти?»

Дата: 02.12.2023 17:40

Для ознайомлення жителів громади з алгоритмом дій у ситуації домашнього насильства, або його загрози, в рамках Всеукраїнської акції “16 днів проти насильства” 30 листопада 2023 року на центральній площі нашого селища проведено вуличну акцію «Ми проти насилля. А ти?».

В акції взяли участь: КУ «ЦНСП Журавненської селищної ради», служба у справах дітей Журавненської селищної ради, дільничні офіцери громади.

Метою акції є привернення уваги мешканців громади до проблеми насильства в сім’ї щодо жінок, жорстокого поводження з дітьми, рівних прав чоловіків та жінок, а також збільшення розуміння та обізнанності про проблему насильства та шляхи її вирішення, сприяння утвердженню ненасильницької ідеології в українському суспільстві.

Під час акції проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу та розповсюджено інформаційні брошури та буклети із зазначенням номерів телефонів організацій, установ та органів, які надають допомогу особам або сім'ям, де вчинено насильство або існує загроза його вчинення.