«Спільними зусиллями протидіємо торгівлі людьми»

Дата: 30.11.2023 17:00

В рамках проведення заходів щорічної Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства», за сприяння управління соціального захисту населення районної державної адміністрації, 29 листопада тренерки громадської організації «Центр «Жіночі перспективи» Олена Кальбус та Надія Костіна провели тренінг «Спільними зусиллями протидіємо торгівлі людьми» щодо виявлення осіб, постраждалих від торгівлі людьми, і надання допомоги .

Участь у тренінгу взяла мультидисциплінарна команда Журавненської територіальної громади, з представників відділу освіти, охорони здоров’я, центру надання соціальних послуг, служби у справах дітей, дільничного офіцера поліції , старости Сидорівського старостинського округу.

Під час тренінгу в форматі інтерактивних дискусій, роботи в малих групах, аналізу кейсів обговорено питання щодо сучасного стану проблеми торгівлі людьми в Україні та світі; Національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії та запобігання торгівлі людьми; ідентифікації осіб, постраждалих від торгівлі людьми; організації надання допомоги постраждалій особі, оцінка потреб, складання плану реінтеграції; планування та ведення превентивної роботи в місцевих громадах.

Учасники тренінгу отримали базові знання щодо проблематики з протидії торгівлі людьми та відповідні сертифікати.

КУ "Центр надання соціальних послуг" Журавненської селищної ради