У рамках акції "16 днів проти насильства" проведено інтерактивні тренінги в навчальних закладах громади

Дата: 29.11.2023 16:25

У рамках затвердженого плану заходів з проведення Всеукраїнської акції «16 днів насильства» в Журавненській громаді 28.11.2023 року КУ «ЦНСП Журавненської селищної ради», Службою у справах дітей Журавненської селищної ради, дільничними офіцерами громади спільно з Мобільною бригадою соціально психологічної допомоги для постраждалих від домашнього насильства (м.Стрий) проведено інтерактивні тренінги з учнями шкіл Монастирецької КЗЗСО І-ІІІ ст. Володимира Поповича, Сулятицької КЗЗСО І-ІІІ ст. та Журавнівської КЗЗСО школа-ліцей.

У ході тренінгів діти навчились розрізняти конфлікт від булінгу, дізнались про відповідальність за його вчинення, визначили основи ненасильницької поведінки, проговорили про форми домашнього насильства, хто може від нього постраждати, куди звертатись за допомогою, на який захист можна розраховувати та як запобігти конфліктам через повагу один до одного.