Потрібна допомога у випадку домашнього насильства? Працюють “гарячі” лінії

Дата: 29.11.2023 11:38

Навіть попри війну, питання насильства в сім”ї не втратило своєї актуальності. Війна ще більше загострила проблеми людей, які були й до цього. Життя у постійному стресі, в одному приміщенні та залежність один від одного партнерів, нерідко зумовлює випадки виникнення домашнього насильства.

Домашнє насильство це проблема, яку складно досліджувати. Адже насильство однієї людини над іншою у сімейних відносинах може мати приховані форми.

Довідкова інформація по отриманню допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та насильства за ознакою статі:

- Національна «гаряча лінія» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми і ґендерної дискримінації 0-800-500-335 (зі стаціонарного)

- або 116 123 (з мобільного) (цілодобово, безкоштовно, анонімно та конфіденційно) для отримання консультацій юриста або психолога, а також інформації щодо закладів, до яких ви можете звернутися по допомогу за місцем проживання;

- Національна «гаряча лінія» з протидії домашньому та гендерно зумовленому насильству – 15-47 (з мобільного чи стаціонарного телефону);

- Національна дитяча “гаряча лінія” 0-800-500-225 або 116 111.

Контакти структурних підрозділів, відповідальних за здійснення заходів у сфері запобігання та протидії домашньому насильству у Стрийському районі:

- Стрийське районне управління поліції ГУ НП у Львівській обл. (тел. 5-23-54, вул. Коссака, 11, м. Стрий);

- Управління соціального захисту населення Стрийської РДА (тел. 5-32-13, вул. Героїв Небесної Сотні, 1, м. Стрий);

-Служба у справах дітей Стрийської РДА (тел. 7-07-38, вул. С.Бандери, 28, м. Стрий);

-Стрийський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги (тел. 067 167 7144, вул. О.Бачинської, 1А, м. Стрий).

Джерело: Стрийська районна державна адміністрація