Журавненська громада сьогодні зустріла воїна на щиті - Героя БОГДАНА БОДНАРА

Дата: 27.11.2023 20:19

Навколішки, із запаленими свічами памʼяті Журавненська громада, не ховаючи сліз, обʼєднавшись у скорботній молитві зустріла свого земляка, Героя БОГДАНА БОДНАРА, який загинув у мужньому протистоянні російському ворогу.

Траурний кортеж із тілом полеглого Захисника попрямував на останнє прощання у село Чертіж, де він мешкав разом із сімʼєю - дружиною та синами.

Розділяємо велике горе разом із рідними та близькими полеглого Героя. Немає слів для розради, коли втрачають найдорожчих… Лише спільна молитва та вдячність за відвагу у воїнстві, жертовність та подвиг у боротьбі за вільне майбутнє для України, для усіх нас.

Розпорядженням Журавненського селищного голови від 27.11.2023 року №155, на вшанування пам’яті загиблого у російсько-українській війні нашого Захисника, мешканця села Чертіж, БОДНАРА БОГДАНА ДМИТРОВИЧА 27 та 28 листопада 2023 року оголошено днями жалоби в Журавненській селищній територіальній громаді.

Чин поховання Героя відбудеться завтра, 28 листопада о 11.00 год.

Довічна пам'ять та шана Захиснику БОГДАНУ БОДНАРУ!

Фото без описуФото без опису