Журавненська громада віддала шану Герою ІВАНУ ЯРЕМІ, який сьогодні повернувся «на щиті» до рідної домівки у с. Новошини

Дата: 13.11.2023 14:45
Кількість переглядів: 2027

Сьогодні, 13 листопада 2023 року, Журавненська громада у скорботі, живим коридором, встеливши дорогу квітами, навколішки зустріла нашого Героя, уродженця с.Новошини - ЯРЕМУ ІВАНА СТЕПАНОВИЧА. Мешканці громади віддали шану мужньому Захиснику, який віддано захищав рідну Україну від ненависних російських ворогів.

17 вересня 2023 року під час здійснення оборонних дій, внаслідок скиду боєприпасу з ворожого безпілотного літального апарату з боку противника по позиції в районі населеного пункту Шуми Донецької області військовослужбовець отримав поранення. Лікувався у місті Львові. Перебував на реабілітації у місті Трускавці, де і помер.

У Воїна залишилася старенька мати, дружина, троє дітей, троє сестер.

Уся Журавненська громада схиляє голову у глибокій шані і вдячності нашому Герою та висловлює найщиріші співчуття рідним і близьким Захисника.

Світла пам'ять та вічна слава Герою ІВАНУ ЯРЕМІ!

Парастас за Героєм відбудеться сьогодні, 13.11.2023 року в с. Новошини о 17.00 год., а чин поховання - завтра, 14 листопада 2023 року, о 12.00 год.