Гідно зустрінемо полеглого за Україну нашого Героя РУСЛАНА ПИЛЬЧАКА!

Дата: 09.11.2023 14:31

Шановні жителі громади, Журавненська територіальна громада із глибоким сумом завтра, 10 листопада 2023 року, зустрічатиме нашого Героя, який загинув 3 листопада 2023 року захищаючи Україну від російського ворога, уродженця села Любша - ПИЛЬЧАКА РУСЛАНА МИХАЙЛОВИЧА.

10 листопада 2023 року, близько 12:30 год., жалобний кортеж із тілом загиблого Захисника буде у с. Любша по вул. В.Пилипчука, біля Хреста при в’їзді в село (автодорога Жидачів-Калуш).

Будьмо готові утворити живий коридор пошани з державною символікою та запаленими лампадками…

Розпорядженням Журавненського селищного голови від 09.11.2023 року №142, на вшанування пам’яті загиблого Героя ПИЛЬЧАКА РУСЛАНА МИХАЙЛОВИЧА, уродженця с. Любша , 10 та 11 листопада 2023 року оголошено днями жалоби в Журавненській селищній територіальній громаді.

Щирі співчуття усім рідним і близьким Героя.

Вічна пам'ять, шана і слава Герою!