Благодійний фонд «ChildFund» надає цільову допомогу у вигляді ваучерів для ВПО

Дата: 01.11.2023 13:49

Благодійний фонд «ChildFund» надає цільову допомогу у вигляді ваучерів (сертифікат на купівлю продуктів харчування у мережі магазинів "Рукавичка"), яка направлена на покращення захисту дітей у надзвичайних ситуаціях в Україні через безпечні укриття, забезпечення продовольчими та непродовольчими товарами і психосоціальну підтримку.

Просимо вас уважно ознайомитися з критеріями відбору осіб для надання допомоги (інвалідністьбагатодітністьсирітство тощо). Якщо ви відповідаєте цим критеріям, то просимо заповнити аплікаційну форму за посиланням нижче.

Відібраним домогосподарствам буде додатково повідомлено про час та місце видачі ваучерів, а також про документи необхідні для отримання допомоги.

Посилання на реєстраційну форму: https://ee.kobotoolbox.org/x/T1awnGHy