Нарада щодо підсумків роботи ЦНАП Стрийського району

Дата: 27.10.2023 15:09

24 жовтня 2023 року у Львівській обласній державній адміністрації відбулася спільна нарада Управління цифрового розвитку Львівської ОВА з профільними заступниками голів територіальних громад та керівниками ЦНАП Стрийського району.

У нараді взяли участь перший заступник Журавненського селищного голови Світлана Самсонова та керівник ЦНАП Журавненської селищної ради Оксана Фартушок.

На нараді представили підсумки роботи ЦНАП Стрийського району  за 9 місяців 2023 року.

Серед основних питань, які обговорювали на нараді – актуальність нормативних документів у ЦНАПах, стан доступів до реєстрів працівниками ЦНАПів та  надання основних груп послуг, загальний стан приміщень ЦНАПів, умови для перебування та обслуговування в центрах осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення, стан наповненості сайтів громад, звернули увагу на роботу віддалених робочих місць адміністраторів ЦНАПів в старостинських округах.

Узагальнили результати, напрацювали вирішення проблемних питань (усунення невідповідностей) у діяльності ЦНАП територіальних громад Стрийського району.