1 жовтня – Міжнародний день людей похилого віку

Дата: 01.10.2023 09:20

1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, а в Україні це також і День ветерана.

День літньої людини – це чисте і світле свято, адже це день, коли ми віддаємо свою любов і повагу нашим дорогим дідусям, бабусям, які так багато роблять для нас, а насамперед, діляться життєвим досвідом та  вмінням.

Цей день є символом єдності і спадкоємності поколінь. Старші люди зберегли для нащадків найкращі національні традиції, пронесли крізь життя справжні людські цінності та важливі духовні якості покоління – честь, гідність, вірність, вихованість, толерантність, розуміння. І всім цим речам старше покоління може навчити молодих, передати безцінні знання, підтримати та допомогти. А наша вдячність та наш обовязок – це бути люблячими, турботливими і милосердними до найповажнішої частини нашого суспільства.

Тож щиро дякую Вам, дорогі представники старшого покоління, за любов, терпіння, силу духу та життєву мудрість.

Бажаю Вам миру, міцного здоров’я, довголіття, родинного тепла, добробуту, злагоди у ваших родинах. Нехай завжди з Вами поряд будуть рідні люблячі люди.

Селищний голова   Василь ВІТЕР