Із Всеукраїнським Днем дошкілля!

Дата: 24.09.2023 14:44

Шановні працівники закладів дошкільної освіти  громади!

Щиро вітаю Вас із професійним святом – Всеукраїнським Днем дошкілля!

Щодня Ви віддаєте тепло сердець та любов дітям, щасливе, радісне дитинство і подальша доля яких залежить від мудрості і самовіддачі вихователя, його терпіння, уваги до їх внутрішнього світу. За допомогою своїх вихователів малята пізнають навколишній світ, вчаться відрізняти добро і зло, відчувати, розуміти і любити світ.

Тож нехай посмішки ваших вихованців дарують вам невичерпну енергію,  силу і натхнення, бадьорість і оптимізм.

Від усього серця дякую Вам за турботу та любов, яку Ви щодня даруєте нашим дітям.

Щиро бажаю Вам і надалі творчої наснаги, міцного здоров’я, миру, радості, родинної злагоди, Божої опіки і всім нам Перемоги!

Нехай Ваші зусилля, знання та життєва мудрість відкривають малюкам щасливу дорогу в майбутнє!

Селищний голова          Василь ВІТЕР