З Днем усиновлення!

Дата: 17.09.2023 15:20

Цьогоріч 17 вересня, в день християнського свята Віри, Надії, Любові та матері їхньої Софії, відзначаємо День усиновлення - свято великої душі та любові, щирості та турботи.

Від усього серця вітаю сьогодні усиновителів, прийомних батьків, батьків-вихователів, опікунів, піклувальників!

Це Ваш день - день великих серцем людей, що змогли подарувати найважливіше для кожної дитини – люблячу сім’ю, маму і тата.

Усиновлення – це важливий та відповідальний крок, який потребує великої духовної сили, віри, надії, любові та мудрості.

Тож дякую Вам за безмежну любов, милосердя, за те, що, незважаючи на труднощі, Ви щодня піклуєтесь, дбаєте, даєте любов і тепло, допомагаєте і робите щасливими діточок, які так цього чекали.

Бажаю Вам міцного здоров’я, щастя, миру, взаємної любові та розуміння, благополуччя, сил та натхнення, здійснення всіх задумів.

Хай доброта, мудрість, відвертість та щирість допоможуть вам у будівництві міцної родини!

Нехай завжди у Ваших домівках панує радість і любов, спокій і затишок, а діти виростають здоровими і щасливими!

Селищний голова        Василь ВІТЕР