Запрошуємо взяти участь у всеукраїнському опитуванні МОЗ про електронний кабінет пацієнта

Дата: 13.09.2023 21:20

Міністерство охорони здоров‘я України спільно з Проектом USAID “Підтримка реформи охорони здоров‘я” запускають всеукраїнське опитування пацієнтів, щоби дізнатися, що для вас найважливіше в електронних сервісах в охороні здоров‘я та зрозуміти ваші очікування.

Анкета опитування — за посиланням нижче. Будь ласка, приділіть їй декілька хвилин.

Розкажіть нам — яким ви бачите майбутній електронний кабінет пацієнта і яких саме функцій очікуєте найбільше. Ваші відповіді допоможуть електронній медицині в Україні стати кращою. Дякуємо!

Міністерство охорони здоров'я України