ЖУРАВНЕНЩИНА СПОРТИВНА

Дата: 11.09.2023 11:10

З нагоди відзначення Всеукраїнського Дня фізичної культури та спорту в Журавненській громаді відбулася урочиста церемонія «Журавненщина спортивна». Присутні заходу – влада громади, спортсмени, тренери, ветерани спорту, вчителі, учні загальноосвітніх закладів та прихильники здорового способу життя.

Ведуча заходу Діана Шараневич привітала присутніх зі святом, розповіла про успіхи та досягнення в галузі спорту громади впродовж поточного року.

На честь відкриття спортивного заходу прозвучав Гімн України.

Пам’ятною хвилиною мовчання було вшановано полеглих Героїв України.

Слова щирих вітань та побажань прозвучали від селищного голови Василя Вітра. На виконання розпорядження селищного голови відбулася церемонія нагородження грамотами голови Журавненської селищної ради кращих вчителів фізичного виховання шкіл громади, учасників обласних спортивних змагань «Ігри громад», винесено подяки за особливий вклад в розвиток краєзнавства, спортивного туризму і з нагоди Дня фізичної культури та спорту.

З цікавістю присутні переглянули мультимедійну презентацію про спортивне життя громади.

Вокальний дует КУ «Центр культури і дозвілля Журавненської селищної ради» (керівник – Алла Малик) подарував музичні вітання для присутніх.

Подякували меценатам Руслану Малику, Михайлу Тамаці та Роману Іванківу, які спонсорували проведення спортивних заходів протягом року.

Дякуємо нашим Збройним Силам, бо завдяки їм мали змогу провести захід на належному рівні.

СЛАВА   УКРАЇНІ!

ГЕРОЯМ  СЛАВА!

Відділ освіти, культури, молоді, спорту,

туризму та охорони культурної спадщини селищної ради