Нарада директорів закладів освіти Журавненської громади

Дата: 31.08.2023 20:04

Сьогодні, 31 серпня 2023 року, головним спеціалістом відділу освіти, культури, молоді, спорту, туризму та охорони культурної спадщини Журавненської селищної ради  Вікторією Савків було проведено нараду з керівниками комунальних закладів загальної середньої освіти, комунальних закладів дошкільної та позашкільної освіти нашої громади.

У ході наради обговорювалися актуальні питання  для нового 2023-2024 навчального року. Участь у зустрічі взяли, окрім запрошених директорів закладів освіти, головний бухгалтер відділу Наталія Левицька, старший економіст Оксана Демків, провідний спеціаліст Іванна Олеськів.

Учасники наради мали змогу поспілкуватися між собою, поставити питання та отримати відповіді. Обговорювали ряд питань таких, як :

• готовність закладів до початку навчального року,
  • збір даних для розподілу освітньої субвенції на 2024 р.,
  • про проведення моніторингу,
  • надання інформації про кількість отриманих та доставлених до закладів підручників та навчальних посібників,
  • приведення у відповідність маршрутів шкільних автобусів,
  • наповнення бази персональних даних дітей від 0 до 6,
  • NZ та ведення електронних журналів,
  • щодо раціонального використання коштів,
  • щодо правильного оформлення та вчасного подання первинних документів,
  • формат проведення Першого дзвоника та ін.

Наприкінці наради керівники закладів загальної середньої освіти отримали рекомендації та доручення з розглянутих на нараді питань.

Незважаючи на широкомаштабне вторгнення, яке цинічно знищує наші міста і села, освіта має реалізувати непрості завдання, котрі стоять перед нею у складний воєнний час, бо завдяки професійним вчителям зростає  покоління мудрих і талановитих людей.